Snaží se dostat ven, spí spolu a nervově se hroutí. Herci a štáb akčního trháku se pokoušejí natočit jeho pokračování, zatímco tráví karanténu v luxusním hotelu. (Netflix)

Spiker01

Bublina bude okázalou vzpomínkou na doby covidové a v roce 2021 bychom za tento film možná i byli více rádi, protože se odkládalo co jen šlo..o rok později už to tak horké nebylo a já film s klidem vynechal. A to proto, že to dle ohlasů má být totální hovadila beze smyslu, což se do jisté míry potvrdilo. Vlastně nebýt plejády zajímavých herců, tak jsem se na to nepodíval dodnes, a to tu mají někteří z nich vyloženě hrůzné role. Jediné co tedy vlastně chválím je hodně povedené CGI prehistorických potvor, to vypadalo ve 4k vážně parádně. Ale jinak průměrný zmar a smrákání nad kariérou Judda Apatowa. ()

Sepp598

Ne že by to bylo nudný, ty dvě hodiny celkem utekly, ale je to nezajímavý. Nápad to však byl dobrý. U těch vtipných scén jsem se sice dost bavil (dohromady tak 5-6), ale zbytek jsem jen kroutil hlavou. Záleží na vás jestli vám to stojí za to a nenechte se zmást tím, že tam hraje Karen a Pedro. Jo a ty dvě camea Johna a Daisy taky dost pobavily. ()

sedm.1

Judd Apatow natočil naprosto nepůsobivou a nefunkční satiru, která se snažila vzít na paškál kombinaci manýrů hollywoodských hvězd a hvězdiček a covidu, jenže místo zábavy a trefného zesměšňování na mě kompletně celý film působil spíš dojmem trapnosti a zoufalé nenápaditosti. Především veškeré postavy mě neskutečně iritovali, kdy sice tedy chápu, že se měli chovat jako rozmazlené, povrchní a ne příliš intelektuální celebritky, to ovšem neznamená, že musí působit tak strašně otravně a hlavně nesympaticky, bez špetky vtipnosti, či přesvědčivosti. Navíc ani většina jejich známých hereckých představitelů mě tu zrovna svými výkony neposadili na zadek, všichni mi přišli křečovití, nepřirození a nezúčastnění. Zesměšňování covidových pravidel je tu pak sice o malinko údernější, na druhou stranu jde vesměs o již recyklované, všeobecně známé vtípky, s ničím originálnějším, či nápaditějším tvůrci v tomto ohledu nepřišli, a tak i to se ve výsledku docela míjelo s účinkem. Krom toho zde ale jinak nefungoval humor tak nějak všeobecně, celková zápletka, i když tedy tu šaškárnu nazývat zápletkou je dost nemístné, působí nezáživně a pasivně, bez koulí, s obrovským množstvím vyloženě nudných pasáží a závěr je pak úplné spláchnutí do hajzlu, zde došla tvůrcům nápaditost už naprosto definitivně. Mně zkrátka tato podívaná doslova otrávila, celé mi to přišlo ukrutně trapný a nezábavný, prostě velká bída! ()

DJ_bart

Velmi svébytná a svérázná satira o nátuře filmovýho průmyslu s naprosto bezchybným castem – nejvíc mě pobavila Karen Gillan, Maria Bakalova, anebo sestra Maude Apatow – která svým sebeparodickým humorem však sedne málokomu. Kratší stopáž by taky ničemu neuškodila. No a falešná reklamní kampaň ke 'Cliff Beasts' pobavila. ()

Malarkey

Satira ne nepodobná další satiře z Netflixu s názvem K zemi hleď! Jen s tím rozdílem, že tady si tvůrci utahují z Hollywoodu a covidu. Výsledek je ale víceméně nuda a nezábava. Jsou tu jistý momenty, který pobaví na duši, ale vesměs jsem se tu spíš nebavil. Měl jsem pocit, že se u některých scén musím smát, až se za břicho popadat, jenže ono to tak nějak nešlo. Zvítězila bohužel trapnost a to mě dost překvapuje, když si uvědomím, že za filmem stojí Judd Apatow. ()

• V 124. minúte na konci filmu ešte nasleduje krátka scénka. (figis20)