Lucy (Britney Spears), Kit (Zoe Saldana) a Mimi (Taryn Manning) jsou od dětství nerozlučné kamarádky. Žijí v městečku v Georgii. Čas už tak pokročil, že se mohou považovat za dospělé. Zrovna totiž udělaly maturitu. Nad krabicí, plnou dětských tajemství, kterou si kdysi zahrabaly a v níž teď, o půlnoci po maturitním večírku, objevují své dávné sny, uzraje důležité rozhodnutí. Vydají se na dobrodružnou cestu ve starém Buicku, model ´73, do Los Angeles. A jak je to s jejich cíli? Mimi je těhotná, ale chce se stát zpěvačkou a stihnout v Los Angeles konkurs. Lucy navštíví svou matku, kterou neviděla mnoho let. Kit hodlá překvapit svého snoubence; spíš se to ale povede jemu. Posádku oldsmobilu doplňuje ještě kytarista a šofér v jedné osobě Ben, na kterého na cestě čeká láska. (oficiálny text distribútora)

vydumnica

"Not a Girl, Not Yet a Woman" je moja najobľúbenejšia pieseň od Britney Spears. CROSSROADS je podľa mňa úplne pozerateľný hudobný film, ak od neho nič nečakáte :-). Ak vám stačí oddychovka v hlavnej úlohe s pop hviezdičkou Britney a teen road-movie s úžasným soundtrackom :-)) kde okrem songov Britney zaznie aj Shania Twain, Sheryl Crow či NSYNC. Pre mňa je tento film NOSTALGIA za USA, keď som presne v čase uvedenia tohto filmu do kín bola práve tam, v čase dovtedy možno najväčšej slávy Britney Spears a bol to pre mňa nezabudnuteľný rok. Keď sa tak nad tým zamyslím, je mi ľúto Britney, je smutné, o čo všetko ju sláva pripravila, čo všetko jej vzala. Ale vtedy v roku 2002 to ešte nemohla tušiť...Po viac ako 20 rokoch je Crossroads opäť v kinách vrámci špeciálnej akcie "Fan Event" pri príležitosti vydania memoárov Britney "The Woman in Me", tak aj ja som si tento už dávno zabudnutý film dnes pripomenula :-). A viete čo? Vôbec to nie je až taký hrozný film a Britney čoby neherečka to dala celkom dobre. 2,5*. ()

viperDavid

Britney jsem jako mladou hvězdu měl celkem rád. Líbila se mi a líbili se mi její videoklipy. Její zpěv už míň, ale to tóčo kolem ní se nedalo přehlédnout. Bohužel se z ní snažili vycucat co nejvíce a proto asi vzniknul tento film. Béčkem se to ale zrovna nazvat nedá a to ani přes to, že v něm hraje Zoe Saldana. Přešlap vedle, který mě po letech potěšil, že přidali na netflix a zase mám na 20 let pokoj ()

JustMeeKatie

Nevím, proč má film tak hrozné hodnocení. Mně to zase tak strašné nepřišlo. Crossroads se tedy řadí k těm průměrným americkým komediím, ale 23 % je podle mě docela nezasloužených. Je to příjemný film o tom, když se tři kamarádky rozhádají a nakonec k sobě najdou cestu zpátky. Film se mi líbil a doporučila bych ho na taková ta líná víkendová odpoledne. ()

Fingon

Hm. Britney, z tebe se mi staví... vlasy hrůzou na hlavě. Sedm let od premiéry, o kdysi popové princezně skoro není slyšet... odvažuji se tvrdit, že tak nízké hodnocení zde je jen zásluhou toho, že se v něm promenuje právě tato hvězdička, když si odmyslíme ji, tak je to vpodstatě docela koukatelný film. ()

iwusha17

som sice zjavne jedina osoba ktoru tento film nadchol ale pre mňa je to jeden z najúžasnejšich filmov je tam to čo mam najradšej a to že sa da zasmiať je tam aj romantika a ten herec bol vtedy naozaj pekny a podľa mňa je to užasny film aj za to že tam hrali dobre pesničky a nesom faninka britney vypočujem ale nič viac lenže mne sa páčil aj ten rock čo tam hrali a preto je to podľa mňa užasny film! ()

• Fotky v medailonku jsou skutečné fotky z dětství Britney Spears. (Dlee)
  • Vůz, ve kterém všichni jedou na výlet, je Buick Skylark. (Dlee)
  • Anson Maunt přijal roli Bena coby velký fanoušek Britney okamžitě. Během přípravy pak zkoušel s Robertem De Nirem, se kterým dříve spolupracoval na snímku Hodina pravdy (2002). (Dlee)