Tři Tygři zaseknou drápy humoru i do filmových pláten! Ve zběsilé akční komedii se na dobrodružnou cestu za nečekanou výhrou vydá předposlední český akční hrdina a strážce Teritoria Milan (Albert Čuba), citlivá duše, prokletý básník a řidič tramvaje David Votrubek (Štěpán Kozub), orgán městské policie Robert (Robin Ferro), a snaživý, leč průměrný herec oblastního divadla Herbert (Vladimír Polák). Stanou se z nich přátelé, nebo rivalové? Najde David po cestě ztraceného otce, Robert lásku a sebevědomí, Milan Indulonu a slávu, a Herbert vytoužené angažmá? Rozbije Milan chvatem z Krav Mňagy JACKPOT a zvolá nakonec David Votrubek své „vyhjáááál!“, nebo to nebude tak jednoduché? Road trip z Ostravy do Prahy plný šílených událostí, nečekaných odboček (Brno?) a akčních scén jim totiž stíží nejen Davidův osobitý pohled na svět, ale také mafiánský boss Král taktéž toužící po miliónové výhře. (Bontonfilm)

Frajer42 odpad!

Na tento film jsem byl hodně zvědavý. Bohužel zdejší hodnotitelé tentokrát nelžou. Je to utrpení a jedna nekonečná trapnost. Zasmál jsem se snad jen u záběru na Kalouska na rybách. Část filmu jsem úspěšně prospal a vůbec o nic nepřišel. Příběh je absolutní sračka a celé to působí jako násilně slepená změť krátkých skečů. Obrovské zklamání. [10 %] ()

korbitch22

Neskutečná trapárna a čistá demence. Na tohle se dneska chodí do kina, na tohle se dávají peníze a tomuhle se dneska český divák směje a považuje to za humor. Kozub je retard na přesdržku, vydržet to jeho žvatlání dá normálnímu člověku neskutečně zabrat. Štáfek a jeho Vyšehrad možná používá jednoduchý, sexistický a fekální humor, ale aspoň se trefně a satirou do něčeho trefuje a umí vyprávět ucelený příběh, jeho film má nějaký děj a spád. Tohle je z filmařského hlediska nesnesitelná a ubohá amatérská žumpa pro naprostý idioty. Jednu hvězdičku nepokrytecky dám, protože aspoň ten Čuba uměl občas pobavit, asi 4x sem se zasmál povedenému vtipu a to jen proto, že na mě funguje situační humor. Takže zničení auta na vrakáči mě nahlas rozesmálo, vyhození revizorů z tramvaje, sérka na Slováky a parodie na Seagala. Jinak primitivní a iritující. Kozub by zasloužil spláchnout do hajzlu, kam patří. ()

FrankSusta

Delší, promakanější, s více dějovými linkami, ale stále staří dobří Tři tygři! Tak jak je mám rád a tak jak mě snad nikdy neomrzí. I přes pár slabších dílů, co jsou ke shlédnutí na jejich youtube kanálu, jejich nápaditost, humor, herce, zkrátka téměř vše zbožňuji. No, a jejich film jsem si zkrátka v kinech nesměl nechat ujít!!! Sice jsem na něj šel až skoro měsíc po premiéře, ale i tak. No, a nemohl jsem věřit svým očím!!! Kvarteto Albert Čuba, Štěpán Kozub, Robin Ferro a Vladimír Polák (bohužel poslední dva jmenované v jejich videích vídám čím dál méně) vtipem jen hýří a v neskutečně pozitivním a nakažlivém duchu ho rozsévají po celém kině (teda, byli jsme tam dohromady tři, ale to já nemohl ovlivnit) a já se prostě bavím a miluju to (jejich přízvuky jsou dokonalost sama)!!! A i přes to, přes pár menších změn, že to je víceméně stejné jako videa na youtube, je to super! Jo, humor to není nějak extra rafinovaný, ale je podávan s lehkostí a láskou... no, prostě jsou do něho očividně dost nadšení. Uráží to tedy polsko, slovensko, Brno (,,Co Brno schvátí, to už nenavrátí!'') a trochu i Prahu, ale já ani v jednom z těchto míst nežiji, takže mi to nevadilo a smál se s nimi. Film se hláškami vyloženě přeplňuje a válí se v nich, stejně jako v masivní akci (největší český akčňák, co jsem kdy viděl - možná celosvětový nejlepší), která vytváří jejich atmosféru naprosto dokonale. A lajna s mafií je dobrá, ale trochu nevyužitá. Nejtygrovatější počin Tří tygrů!!! Ale oproti ostatním filmům jen na tři hvězdy, jinak by to mohlo být jasných pět (nejspíš). 7,5-8/10  výběr nej hlášek: ,,Obávám se, že tu máme nějaké nevyřčené diapozitivy'' - ,,Polsko, to je horší než peklo!'' - ,,Vy jste ještě nečetl Bibli? Teda, nechci nějak spoilerovat, ale s tím Jesusem to nedopadne úplně dobře'' - ,,Ty jsi můj táta?!?'' ,,Otec'' ,,Ale jsi můj taťka!?!'' ,,Já jsem otec všech'' ,,No maminka říkala že jsi klátil všechno s roztaženýma nohama... '' - ,,Tak co otče, už byl krocan v troubě?'' ,,Ale ne, my jíme na Vánoce kapra'' - ,,Ale ne, když tvoje mamka říkala, že to byl večírek, nemyslela příjmení, ale přezdívku!!!'' - ,,A máte malý chuje!'' ,,A vaše matky taky!''   Meganáhul, miluju to a těším se na druhý díl!!! ()

Big Bear odpad!

Tři tygry mám (nebo měl jsem) rád. Stejně jako potkat tygra v našem lese je jistě zajímavým zážitkem, stejně tak do našich (bohužel) stojatých vod zábavy vtrhla tahle parta z divala Mír a pořádně je rozkarbovala. Místy to způsobilo smrádek, ale místy se ukázala i místa s čistou vodou. Ne vše co patra předvádí mi sedí, ale umím si v tom najít to, co mi nesmrdí trapnem. Co nevoní mě, může ale vonět jinému a oni své diváky mají. Jejich skečí je plný youtube a tak tohoto  znalý divák s radostí zjistí, že filmové postavy Jackpotu  jim nejsou tak neznámé. Skoro na mizině během covidu je pak myslím přiblížil širšímu spektru diváků a stali se slavnými. Leč, s jídlem roste chuť. Rozkarbovat místní kachňák je jedna věc, ale snažit se stejným způsobem zafungovat celoplošně díky celovečernímu filmu dlouhému hodinu a 47 minut! -- to už chtělo pořádnou dávku sebejistoty. Milovníci improvizace z divadla Mír ji zřejmě měli. Tři tygři ale nejsou Moty Pythons aby ze skečů (v tomto případě ještě hodně špatných) byli schopni udělat film, který by nebyl jen 107 minutami trapnosti a pitvoření se. Tady to za mne dopadlo naprosto tragicky. S úžasem čtu, že uživatel LION-MR.T byl na tom v kině  6x a víckrát to už nestihl... Uh...  No tak já to dal jednou s vypětím všech sil a to jak fyzických tak psychických. Proč fyzických? Zkuste držet ve zvednuté pravé ruce DO od televize s prstem na tlačitku power 100 minut s chutí to vypnout a dávat při tom filmu stále šanci se rozjet. Grantuji vám, že u prvního závěrečného titulku vám ruka mrtvá klesne na klín sama ... Kucí, tohle se vám fakt nepovedlo - ODPAD ()

movieband

Pokud by člověk hledal význam slova - dokonalá blbost se srdcem - našel by tam tenhle film. Kdo má rád Tři tygry, bude se bavit. Koho jejich scénky nebaví, nemá pro něj smysl film sledovat. Parta z Ostravy se nezastaví před ničím, a nic pro ně není dost svaté. Akční scény perfektní, Čuba s Polákem geniální. ()

• Při scénách v trafice na začátku filmu si můžeme všimnout upravených obálek časopisů, kde se vyskytují herci ze souboru Tři tygři. (avatarak393)
  • Kvůli akčním scénám byl důležitou součástí štábu také tým kaskadérů z Czech Action Crew. (VSVB)