Rozlučka

Pět kamarádů si vyrazí na výpravu do divočiny, kde se brzy dostanou do hledáčku záhadného střelce. A zoufalý boj o život začíná. (Netflix)

Diaconix

Tak to mě oser bo už sem par cypovin zkuknul, ale po tomto ja nevim co mam řect. Jak sem čuměl na ty pajtašky jak běhaju po lese jak šileni, tak se ani nedivim, že dojčaci prohrali obě valky. “Vypadáte vážně dost vyčerpaně. Moje rozlučka se svobodou.  Brzo se žením.” Ha ha ha. Ti tragedi beztak nebyli na vojně bo take neschopne ignoranty vychovala určitě germanska modra knižka. Na stopro by to měl lovec horši jak by musel ulovit 5 želv. Jedna hvězda, že misto čokolady tu hraje ťaman. Zdař buch! ()

Chenso

Tak to byl fakt shit. Po celé hodině a půl snažení se pochopit o co jí kurva jde se ve výsledku dozvíte jen ve zkratce a ještě ktomu je to na hlavu postavené. Netflix tak strašně tlačí na pilu se silnýma a vyrovnanýma ženama ,že ztoho pak vzniká taková nasraná máma která se přes noc naučila střílet ze snipy na dálku za kterou bys se nestyděl ani německý odstřelovač u Stalingradu. Poor my,kteří teď v dalších letech budeme muset sledovat jak netflix chrlí jedno multikulti multigenger vyvažené hovno za druhým kterým nam bude tlačit do palice že silná baba s pindíkem která se cítí jako letadlo je legit i ve společnosti. ()

oveckaoa

Pamatujete Červenou Tečku tak tohle je podobné jen změnily 2 postavy na 5 a sníh a hory na jaro (asi) a les . 5 homosexuálů (nejspíše podle chování ačkoliv dva z nich šoustají jednu a tu samou ženskou)  jde oslavit rozlučku se svobodou jednoho z nich výšlapem do lesa a tam  jich odstřeluje ženská se sniperkou (tohle není ani spoiler jelikož je to úplně jedno kdo jich střílí, protože jejímu důvodu se to věnuje tak 2 minuty) a to je celý film. Konec se absolutně nepovedl aneb co udělám, když chlápek co mě chtěl zabít mě odzbrojí a nechce zabít no přece zabiju se.  40 procent někde do televize na večer pokud nechce někdo přemýšlet ideálka. ()

Khumbac

Dávám jednu hvězdičku za úžasnou a charismatickou hlavní hrdinku. Z očí ji sálala výmluvnost jejích ospravedlnilých činnů. Herci zvolení velmi dobře hlavně Albert, tomu z očí vyzařovala uvěřitelnost charismatického sympaťáka. Děj skvělý pro odvážlivce, kteří chcou jen tak povegetit po vývaru a zapečeném květáku s brambory a nivou. ()

M.i.k.e

teoreticky to mohla být standardní jednohubka,kdy partičku frajerů honí po lese kdosi s flintou a ze začátku to ještě jakž takž funguje.Nimcéně když se ukáže kdo a proč je ten záhadný střelec,přišlo mi to najednou strašně blbý.Ne snad,že bych nechápal důvod,ale to jak se pak celý film začal vyvíjet byla extrémní nuda a bylo mi úplně jedno jestli je nakonec všechny vystřílí nebo ne...20% ()

• Natáčení filmu probíhalo v listopadu a prosinci roku 2020. Natáčelo se v Národním parku Saské Švýcarsko, který se nachází v Německu. (SONY_)