Aljak

Veľmi zamotaný a nesúrodý film, v ktorom sa dá vyznať naozaj veľmi ťažko. Spočiatku som sa celkom zorientoval, a čím ďalej dej pokračoval, tým viac sa všetko komplikovalo a ja som sa v tom proste stratil. A to nie som rozhodne zástancom priamočiarych dejov, ale toto bolo už fakt prehnané. Ústredná dejová línia ma bavila, ale ten ostatný fantasy-mystic balast plný duchov, démonov a podivných praktík mi to celé znechutilo, až sa celá ústredná línia v tom postupne utopila :( A celý potenciál sa reinkarnoval na krysu. Takže za mňa nie... Jedna hviezda za úvod a hudbu. ()

Vavča

Till We Meet Again je velmi zdařilá romantická komedie s dávkou fantasy a nezbytných klišé v rámci žánru, kdy je autorem zdařilého scénáře samotný režisér Giddens Ko. Můžete se těšit na originální nápady, vynikající herectví Vivian Sung i dalších představitelů. Film přivádí do posmrtného života mladého muže, který si po zásahu bleskem mnoho nepamatuje. Shi Xiao Lun (Kai Ko) však něco slíbil Hung Mi (Vivan Sung), jen se bude muset rozpomenout. V rámci své nové práce pracuje Shi Xiao Lun v oddělení boha lásky, jeho nová parťačky Pinky mu pomáhá s hledáním minulosti. V oddělení lásky je legrace a film působí velmi hravě svěže, postupně odhaluje střípky příběhu. Romantická linka je vtipná i dojemná, oba hlavní charaktery spojuje hafan Awu (německý ovčák). Film má perfektní vizuál, dokonale sedící hudební stopu, působí výpravně i komorně zároveň, nápaditost režiséra je evidentní od první minuty, stejně jako svérázný humor. Takový svébytnost je to, co filmový průmysl potřebuje. Vydrž trochu pomalejší tempo a nesourodý začátek, který neevokuje nic velkého, dočkáte se dramatu i  romance v luxusním balení. Přejme si, aby dementní zahraniční politika USA nezničila i další zemi, a Tchaj-wan pořád existoval v současné podobě. Repríza je nutnost a jsem nalomen na 5 hvězd, prosím sledovat do konce titulků!!! ()

FritoleXx

V samotném jádru skvělý námět pro romantické drama, které má místy našlápnuto vyždímat mraky emocí, nicméně čím dál snímek v ději pokračuje, tím víc nabírá na intenzitě fantasy stránka a celé dílo dle mě dost ničí. Myslím, že kdyby ji tvůrci drželi víc na uzdě, tak mohlo jít o mnohem lepší a ucelenější film. Herecky však bravurní co se hlavní trojice týče a rozhodně tomu nechybí ani originalita, respektive minimálně pro našince ne, neboť téma červené niti osudu v západním zábavním průmyslu zrovna časté není. ()