Roztleskávačky si vyberou slabší chvilku a jedna z nich skončí na dvacet let v kómatu. Když se pak probere, chce si splnit sen a stát se královnou plesu. V sedmatřiceti. (Netflix)

oveckaoa

Začátek je dobrý holka hraje bowling a objeví pěkného kluka chce za ním jít do party, ale ostatní lidi z té party ji tam nechtějí, že je moc obyčejná. Tak se naštve a změní stane se oblíbenou a  královnou roztleskávaček a pak upadne na 20 let do komatu během nehody.  Pak se probudí a nastoupí zpět na tu školu s tím, že se stane královnou plesu. Bohužel od probuzení to jde do háje nejen, že to nápadně připomíná Královnu Ročníku s Maturiťákem dohromady (kdo viděl pozná to) , ale už to není ani vtipné spíše nechutné jelikož z 37 leté ženské prostě 17 letou neuděláte a můžete se snažit jak chcete navíc Netflix tam narval homosexuála nejspíše i transsexuála v jednom a lesbu a začalo se tam zpívat jak je důležité se sama udělat  ve škole ukazuje jeden student všem penis na počkání a nechá se při tom točit  a z tančení roztleskávaček se udělalo tančení co by  mohlo konkurovat tančení striptérek v bordelech .  Námět je dobrý a nabízelo to tolik možností například to, že neznala mobil, ale tady se to vyřeší během 5 minut, když jí ho fotík koupí takové věci, že hned umí na instagramu, facebooku a twitteru a bůhví na čem ani neřeším.  Scéna v kině je nejtrapnější scéna v historii komedií (scéna na konci jí směle konkuruje)  co kdy vznikla a nejspíše i vznikne a stopáž je příšerně dlouhá skoro 2 hodiny z nichž minimálně hodina by se dala odstranit a o nic by se nepřišlo. Jinak v těch šatech vypadala jak cukrová vata. Jediné co se dá pochválit je soundtrack 40 procent. P.s. Nedávno se psalo, že má Netflix finanční problémy  čemuž se nedivím s tím co poslední dobou produkuje možná by to chtělo omezit počet filmů a  dát spíše méně a kvalitních třeba romantické komedie jim jdou . P.s. 2 Co mají Američané pořád s tím prezidentováním navíc ženská co na videu prohlásí cituji Vyližte mě všichni dámský pohlavní orgán by to určitě vyhrála. ()

rublik05

Rebel Wilson zde vlastně předvádí podobné výkony jako například v trilogii Ladíme, což je jeden z důvodů, proč ji má tolik lidí rádo a naopak dost lidí nesnáší. Svůj osobitý styl a humor si zachovala i po razantní fyzické proměně a jelikož pár let žádnou komedii netočila, byla pro mě její nová vizáž zpočátku docela šok. Podle mě jí to slušelo i pár let zpátky, každopádně klobouk dolů, musela se neskutečně nadřít. Snímek je jinak klasická oddechová teen komedie založená primárně na jejím výkonu, jehož výhodou jsou jednoznačně vcelku sympatičtí herci, několik vtipných scén a fajn atmosféra. Stopáž mohla být na můj vkus trochu kratší, ale dá se to přežít. Kdo se bude chtít jen pobavit a moc u toho nepřemýšlet, bude jistě spokojený. 5/10. ()

M.i.k.e

Rebel Wilson je sice poloviční, ale pořád je to ona i se svým (mnohdy zbytečně) vulgárním humore. Senior Year celkem zapadá do její filmografie a docela mě mrzí, že tvůrci nedokázali vytřískat víc ze situace kdy se frajerka probudí po dvaceti letech do prakticky jiného světa než znala. Je tu pár náznaků a je z toho cítiti jistá nostalgie po době minulé, ale je toho málo. Přišlo mi navíc, že Senior Year moc neví co by chtěl říct, protože v jednu chvíli prostřednictvím postavy RW vzpomíná na to co bylo a ukazuje, že dnešní doba je prakticky ve všem úplně na hovno, aby se ale následně přetransformoval v klasickou moralitku schovanou za humor. Ačkoliv sem se nenudil a nejednou sem se slušně zasmál, tak potenciál tu byl rozhodně větší. Zůstal ale nevyužit...60% ()

Michalechal

Ideální mix Rebel Wilson, témata střední školy a nakonec i mýho vysněnýho návratu na střední (jako bonus do roku 2002, kdy jsem tam reálně byl). Takže aby to na mě nefungovalo, to by musel bejt tenhle film fakt průser, a to rozhodně není. Užil jsem si to od začátku do konce, včetně srovnání světa, pravidel a zvyklostí jaký jsou dneska, a jak free to bylo tenkrát. Ač jsem se obával, že ztráta kil jí ubere na vtipnosti, nestalo se. Tenhle film mi fakt udělal radost. ()

Lacike

Koncept Demolition Mana na strednej. Mohla to byť skvelá ironická komédia, ale bohužiaľ to bolo natočené v politicky korektnej dobe, ktorú to má kritizovať a zosmiešňovať. Takže to je riadne bezzubé a nakoniec sa dočkáme vyústenia, že teraz je to vlastne lepšie ako v tých hrubiánskych sexistických a proste v každom ohľade skazených deväťdesiatkách, z ktorých sa po 20tich rokoch prebudí hlavná hrdinka do súčasnosti. Takže viac to je štandardná teenage komédia zo strednej ako nejaká trefná satira. A ako teenage komédia to je absolútne tuctové. Ani romantika tam poriadne nefunguje a aj keď to Rebelke po zoštíhlovacej kúre sekne, tak to sama svojimi typickými miestami nechutnými vtipmi neutiahne. No a definitívne to zabíja brutálne prestrelená stopáž, takže častejšie to je nuda ako zábava. 4/10. ()

• Natáčanie filmu prebiehalo v americkom meste Atlanta. (Real Tom Hardy)