Kultovní anarchisticko-punková hippie groteska pojednává o každodenním životě čtyř „studentů" v Londýně počátkem 80. let. Zbabělý revolucionář Rick (Rick Mayall), urvaný punker Vyvyan (Adrian Edmondson), bolestínský hippie Neil (Nigel Planer) a uhlazený Mike (Christopher Ryan) si pronajali barák na kraji Londýna a intenzivně ho vybydlují. Krutě zacházejí se svým domácím (Alexei Sayle) – a on krutě zachází s nimi. (Česká televize)

viperblade

Když jsem před zhruba třemi měsíci zahlédl, že ČT 2 uvede Mladí v partě, dost jsem se těšil, protože jsem na tento seriál slyšel většinou kladné reakce. A teď po zhlédnutí 10 z 12 dílů (dva díly mi bohužel unikly, ale pochybuju, že by změnily můj názor) musím říct, že tohle je zklamání. Některé díly jsou celkem vtipné, to uznávám, ale u některých jsem i litoval, že jsem místo toho nešel spát. Věřím, že kdybych byl v roce 82 ve Velké Británii a byl bych hipík, anarchista nebo punker, mohlo by se mi to líbit, ale takhle ne. Tohle je společně s Kanclem to nejhorší, co jsem zatím z Velké Británie viděl. Myslím, že tři hvězdy jsou akorát s tím, že možná, ale fakt jen možná, tomu někdy za hodně dlouho dobu dám zase šanci… Ale spíše ne. P. S. A ČT 2 v tom měla pěkný bordel. Odvysílat prvních 9 dílů s českým dabingem a poslední díly v originále s titulky… ()

Mike_BossO

Podarený seriál. Aj keď trocha uletený (nie tak moc ako Č. trpaslík :D) no v porovnaní s dnešnými seriálmi je to príjemný oddych pozerať. Je veľmi trefné ako štyri hlavné postavy vypovedajú o rôznych ľudských povahách agresívny buran Vyvyen, hyperaktívny blázon Rick, flegmatický Neal, a navonok elegantný a inteligentný Mike. Myslím, že k akejsi neskazenosti a jedinečnosti prispel aj fakt, že seriálu sa natočili iba 12 dielov. ()

Joll

Miluju Britcomy, trpaslík ,Partička IT, Office, Jistě pane...,černá zmije, ale toto mě opravdu neoslovilo ani náhodou, přehnané špatně hrané a nevtipné.Tohle hodnocení kolem nějak nechápu:)Každopádně mě se to do vkusu vůbec netrefilo a to 2 hvězdy jen z úcty k Britcomům bejt to produkt jiný země dám jen 1:( ()

mudvayner

Anarchista, punkáč, hippík a pseudointelektuál pod jednou střechou. Tenhle seriál není pro každého, jak jsem se přesvědčil. Chvíli trvá, než se do něj ponoříte. Nemůžu říct, že bych se každou minutu válel smíchy, ale občas se opravdu dobrý gag našel, plus demolice všeho možného, vložené scénky, živě amatérské kapely (Motorhead pwnd!!) Kult to pro mě není, ale patří to k tomu lepšímu. A je to hrozně ulítlý a punkový :D ()

Splasher

Tak tenhle kult vymetal na ČT 2 v roce 2000 pozdní hodiny. Já jsem na něj vždy čekal a totálně jsem z něj nemohl. Musím zmínit obstojný dabing. Když jsem to nedávno znovu zkouknul (v originále), pořád jsem se dobře bavil. Mezeru v britcomech po Pythonech (69) a Hotýlku (75) určitě vyplnil výborně. Navíc BBC dostala odvahu a rok poté vznikla Black Adder !!! Za zmínku určitě stojí například skeč "University challange" s Benem Eltonem, Emmou Thompson, Stephenem Fryem a Hugh Lauriem. ()

• V této epizodě živě zahraje kapela Radical Posture svou píseň „Doctor Martin's boots“. (Epistemolog)
  • V této epizodě živě vystoupí kapela Rip, Rig and Panic se svou skladbou „Buffalo stance“. (Epistemolog)
  • V této epizodě živě vystoupí kapela Motorhead se svou skladbou „Ace of spades“. (Epistemolog)