Eliška je dobré dievča. Možno až príliš. Chýbajú jej ostré lakte a premáha ju slepá viera. O to akčnejšia je však jej voľnomyšlienkárska, všetkého schopná sestra Ilona. Obe slečny sa spoločne vrhnú do budovania rodinného podniku, fungujúceho tak trochu „od steny k stene“, rovnako ako Eliškin vzťah so samoľúbym populárnym športovcom. „Má s tebou ten chlapec vôbec vážne úmysly? Po tridsiatke sa hľadá ženích dosť ťažko...“ upozorňuje Elišku jej pragmatická mamička. Je teda potrebné si ujasniť, či chodí len Eliška s Petrom alebo aj Petr s Eliškou... Prípadne toho ženícha splašiť inde. To všetko za účasti rodiny a priateľov, pretože problém jedného je problémom všetkých. A tak bojuje Eliška o Petra, Richard o Elišku, Klára o Richarda a mamička s oteckom o blaho všetkých. Niekedy pomôže náhoda, niekedy pár faciek a niekedy jednoducho len stačí prestať riešiť vzťahové problémy s osobou, ktorá s vami vzťah vlastne vôbec nemá. (Continental film)

Necrotongue odpad!

Jůhahá, to byla zase sračka. Omluvte mou klačtinu, ale nemohl jsem najít žádný vhodný termín, který by byl podobně výstižný. Někdy dokáže nepodařený snímek alespoň částečně zachránit skvělý soundtrack, ale tady opravdu nebylo z čeho brát. Alespoň lehce mě pobavil Jaromír Nosek v roli Ivana Bartoše, ale zbytek stál za .... nestál za nic. Salvatore v hlavní roli mi přišlo úchvatně nevýrazné i ostatní postavy působily poněkud dementně, ve stejném duchu vyznívaly i dialogy (gratuluji Zitě Marinovové- pro něco takového musíte trpět nějakým talentem) a hřebíkem do rakve byl milovník Jakub Kohák. Já jen nechápu, proč šla do něčeho tak chabého Veronika Freimanová, kterou mám rád, a proto mě mrzí, když ji vidím v něčem podobném. No jo, byl to nepříjemný zážitek, pozitivem je ale ten fakt, že už je to za mnou. / Poučení: Kvalitní právník je k nezaplacení. ()

SeBig odpad!

Mě dostáva, jak když je to český, tak to má lepší hodnocení, než kdyby takovouhle sračku někdo natočil v americe, kde by to hned neslo černou barvu, že točí v usa sračky. Je mi zle z české kinematografie. Je to jak sledovat hromadu sraček, která se tváří, že je co k čemu, přitom je to furt hromada sraček. ()

angel74

Když si scenáristka Zita Marinovová myslí, že největším problémem muže ve středním věku je úbytek vlasů na hlavě, tak se popravdě ani nedivím, že téměř všechny ženské postavy vykreslila jako totální pipiny. Snad jedině Veronika Freimanová ztvárnila trochu důstojnější roli, podle všeho byl brán ohled na její věk. Ovšem kromě ní herecká sestava stejně za moc nestojí. Pokud k tomu přičtu ještě dost stupidní zápletku a úděsný soundtrack, nedá se na tuhle rádoby komedii skoro koukat. (20%) ()

Marze

Romcom neprinasi nic noveho, ale  bude lepsi az si ho pusti divaci za dvacet let s odstupem jako sociologickou sondu. Treba postava esoterika je presna. Pobavila me jeho umelohmotna pritelkyne , nebo rada "stesti hledej ve skrini" ci "mate slecny skutecne malo hodnotnych zazitku", nebo "ten tenista je materialne a spolecensky terno, ale aby nebyl do vetru." Vyhodou filmu je zajimave obsazeni. ()

tnp101

Říkat tomuhle film se dá ospravedlnit možná tak stopáží a širokoúhlým kino formátem obrazu, ale jinak je to sr*čková televizní záležitost jako řemen. I když nemohu říci, že bych „film“ protrpěl - jednoduchost a naivita je místy zkaženě zábavná a jde cítit, že herci byli na place uvolnění, z principu jde o totální žumpu, která má investorům vydělat prachy a o nějakém umění by se nedalo hovořit, ani kdyby se tu Evička promenádovala nahá. Furt se v našich končinách ale točí i o dost horší věci. 30% ()

• Přestože natáčení filmu mělo původně odstartovat už na podzim roku 2020, tři dny před začátkem bylo zrušeno kvůli narůstající vlně pandemie covid-19. První klapka tak padla nakonec až o rok později. (rakovnik)
  • „Kvůli nabitému natáčecímu plánu bylo nutné natočit některé podzimní scény v létě, a naopak letní v listopadu. Produkce tedy na konci srpna svážela ze širokého okolí všechny zežloutlé spadlé listy, které se aranžovaly na chodníky a do zelených stromů. V listopadu se zase suché listy na stromech přestříkávaly nazeleno. Pochopitelně ekologicky nezávadnou barvou,” vzpomíná na úskalí natáčení producentka a také scenáristka Zita Marinovová. (rakovnik)
  • Když Barbora Mottlová natáčela scénu, kdy rozbije cihlou čelní sklo exkluzivního sportovního auta, cihla byla pěnová rekvizita, aby nedošlo k žádnému poškození vozu, „pavouk“ byl na sklo dodělán trikově v postprodukčním studiu. Leč co čert nechtěl, když se Bára nahýbala nad kapotou auta, přezkou na pásku poškrábala lak. (rakovnik)