Sedm cizích lidí z různých společenských vrstev je nuceno dokončit své hodiny veřejně prospěšných prací, které vyfasovali v Bristolu. (kriplozoik)

Thomick

Sám Merchant to v jednom interview řekl přesně: "Someone said to me years ago that, with TV, you chase your characters up a tree and then you throw rocks at them. And it's like we've chased them up the tree in the first series and now we're throwing rocks at them." Druhá série by na jednu stranu byla adekvátním vrcholem, na stranu druhou by se to jevilo navždy jako škoda tu jízdu ukončit v nejlepším. --- Jessica Gunning FTW!!! ()

cariada

Tak tohle byli hodně povedený, ten britský styl mě seděl. A výběr herců se opravdu povedl. A krásně nesourodé povahy spolu musí spolupracovat a zároveň se neustále dostávají do dalších průšvihů. Rhianne byla sexy. Seriál je stále otevřený a tak se těším na další sérii. ()

Disease

Vtipně odvyprávěný příběh. Jen jsem měl pocit, že při tom dělání si srandy z různých společenských jevů se Stephen Merchant poněkud více rozmáchl, méně by bylo více. ()

zahadum

Milujem keď si pustím niečo o čom neviem nič a čomu nedávam šancu. To následné veľmi príjemné prekvapenie zbožňujem. Verte, že tento seriál vás úplne pohltí, prekvapí a dobre naladí. Je naivný ale nie trápny, je smiešny ale nie trápny a samozrejme dokonale vystihuje našu dobu. Máte tu sedem ľudí ktorí sa nepoznajú a spojí ich spoločný osud na VPP alebo odčiň tvoj delikt prácou pre komunitu. Výborná súhra všetkých postáv, nemáte tu ani jednu zbytočnú postavu a po oboch sériách si nebudete vedieť vybrať ktorá je naj. Tak skvelo sú napísané a zahrané, keďže kasting je na jednotku ! Ako vítaný bonus je niekedy veľmi za hranou politicky nekorektné rezanie do cudzincov, LGBTI alebo len proste z bielych hetero. Druhá séria má milo aj nemilo prekvapila ústredným dejovým motívom ale...bolo so s nadhľadom tak to akceptujem. Škoda, že už nikdy tretia séria nebude, táto sedmička + jedna asistentka prevencie kriminality mi vážne prirástla k srdcu. 80 % ()