Trevorovy požadavky během sestavování poroty lezou Mickeymu na nervy, a tak si najde překvapivou spojenkyni. Cisco objeví dalšího člověka, co by mohl mít motiv. (Netflix)

warrenur

"Cachre" s porotcami a sympaticka "kartarka" boli hlavne tahune epizody, ano vo svojej podstate sice malicko naivne, ale fungovali. O cosi lepsia epizodka. Som tiez zvedavy na pripad exmanzelky s tymi filipincami. Hoci ten pripad tvorcovia silne odsuvaju az na okraj. 65% ()

Necrotongue

Ať už budu zdůvodňovat své hodnocení čímkoliv, faktem prostě je, že se mi na tuto záležitost dobře dívá. A to i přes to, že tentokrát došlo na typickou netflixárnu, když se ze 2 v 1 stalo 3 v 1. Řidička (gender)- splněno, černoška (rasa)- splněno, lesbička (sexuální orientace)- splněno. Jindy bych se nad tím rozčílil, ale tady mi to jaksi nevadí. Dokonce mě to i pobavilo. No, a to už je jasným důkazem toho, že tvůrci musí dělat něco správně. Vážně, bavím se tak dobře, že mi nevadí ani honba za splněním kvót. / Poučení: Je zvláštní, kolik toho má poker společného se spravedlností. 4*+ ()

Arsenal83

Už to prechádza do veľkých právnych prekáračiek, výber poroty, právnické skulinky a odrby. Ďalšie pot vrdenie, že spravodlivosť sa dosť vyvíja od toho, ako dobrého právnika máte. A teda koľko máte peňazí. Zatiaľ najlepšia časť. ()