Kto prežije - Mikronésie

(séria)
  • USA Micronesia – Fans vs. Favorites (viac)

Šestnáctá série této známé reality show se natáčela na ostrově Koror v souostroví Palau. Právě zde je vysazeno 20 soutěžících, kteří budou rozděleni do 2 kmenů (Airai a Malakal) a následně budou den co den (po dobu 39 dnů) bojovat o jídlo, základní potřeby a tzv. imunitu. Vítěz soutěže si nakonec odnese 1 milión dolarů. (Deco.20)

Prochy38

Moc povedená reality show! Rozhodně lepší než všechny naše dohromady. Pro mě hlavně atraktivní prostředí. Ale nejsem nijak pravidelný divák....||||| až teď jsem si všiml, že jsou tu jednotlivé série zvlášť. Kopíruji svůj komentář z "Kdo Přežije" a mohu jen přidat, že bych si to rád někdy zkusil taky. Ne kvůli penězům, ale kvůli tomu zážitku. Některé lidi nikdy nepochopím, a tady se to dokazuje... ()

PanCitron

Po právu označeno jako jedna z nejlepších sérií vůbec. Tolik blindsidů a zvratů, že z toho oči přecházeli a tak snad jediné co opravdu zamrzelo bylo zranění jednoho jistého hráče, který musel následně opustit soutěž dříve než bylo zdrávo.nejoblíbenější hráči: Jonathan, Parvati, Amanda ()

Lucillle

Tahle série byla perfektní hned od začátku, favority jsem znala všechny kromě holek z Vanuatu, a že to fakt byli super favoriti a s fanouškama sjem se postupně seznamovala. Stala se z toho ale luxusní čarodějnická seance. To co tam ty čubky všechno těm chudákům chlapům provedly no fakt hukot. Když mi vyřadili favorita Ozzyho, byla sem fakt naštvaná, když odešel James, tak taky. Ale nejvíc jsem soucítila s Erikem, když si ho vzaly na paškál a přiravily o náhrdelník, respektive řvala jsem na něj, ať neni blbej a nic jim nedává :) Vítězství Parvati mi neva, ale fandila jsem Amandě.. Mikronesie rules! ()

SallyZen

POZOR TENTO KOMENTÁŘ OBSAHUJE SPOILERY!!!!!!!!!!!!!!.... Mikronésie je výjimečná po většine stránek. Samozřejmě rozdělení do kmenů, kde jedni jsou fanoušci Survivoru a druzí hráči, kteří už někdy tuto soutěž hráli, ale nedotáhli to do vítězného konce. Sice jsem některé řady neviděl, takže takovou Ami, Fairplaye, Elizu nebo Cirie jsem neznal. Mikronésie sama o sobě je velice působivá. Krásné pláže a okolí. Nutno dodat, že nechybí ostrov vyhnanství, kde se dal hledat symbol imunity. Přišlo mi akorát, že k tomu aby ho někdo našel byla potřeba větší fyzická a plavecká zdatnost, takže si neumím představit Cirie, jak ho tam hledá. Po dvou dnech jsem si hned vyhlédl favority jak od fanoušků, tak i od favoritů. u fanoušků to byl silák a zároveň docela dobrej taktik Joey, učitel aerobiku Jason a prohnaná Nathalie. U favoritů samozřejmě můj oblíbenec už z Fidži Yau-man a chytrý Jonathan. Bohužel situace se nevyvíjela pro mé favority příznivě. A nakonec se z toho stal dost kontroverzní díl Survivoru. Zaprvé se ukázalo jak jsou ženský prohnaný a chlapy naivní a hloupí. Potvrdilo se to u Ozzyho, Jasona a samozřejmě úplně nejvíce Erika. Zadruhé mě štvalo, že se tu přihodilo mnoho zranění, kvůli kterým odjeli velice dobří hráči. Finále docela překvapilo a zároveň zklamalo. Do takový půlky jsem opravdu nechápal, proč je tento díl tak oblíbený, ale pak jsem pochopil. Kmenovky byli parádní. 90% ()

Laerry

16. řada přinesla další ojedinělý sociální experiment: proti sobě postavila zkušené oblíbené hráče, kteří již od prvních okamžiků přesně vědí, co mají dělat - a největší fanoušky hry, kteří sice mají nulové "praktické" zkušenosti, zato zase mají výhodu v teorii a ve znalostech o svých soupeřích. Tahle řada je jednou z nejlepších díky skvělé interakci "hvězd" a "fandů", neuvěřitelným zvratům (tato řada se může "pyšnit" nejvyšším počtem odsoupení ze hry kvůli zdravotním či osobním důvodům) a velmi zábavných kmenových rad (snad na každé se stane buďto drsný blindsind nebo komický výstup hodného Zlaté maliny - aneb výborné hrátky se všemi možnými typy imunit:-D). V téhle řadě jsou skvělé charaktery a figurky, které se vám vryjí do paměti: blbec James pokračuje ve své nekonečné blbosti; Fairplay opět provokující Jeffa; Eliza a její klacek:D; Ozzy+Amanda=Love(not)forever; podrazácká zmije Parvati dotahující svoji taktiku k dokonalosti; Cirie se slizkým úsměvem a záměry hodné krysy; přidrzlý Jonathan; "americký hrdina" Yau-Man :D; nudná a opět nevýrazná Amy.... z kmene fanoušků se prosadili (u mě) především Erick (za svůj "geniální" herní tah a svůj nelíčený entuziasmus), Jason (soupeřící o titul největšího blbce pod sluncem), a pak dvojka Chet-Joel, aneb nejoblíbenější "pár" této série:) ()

• Soutěžící Erik Reichenbach je druhý soutěžící a jedním ze tří, který se vzdali imunity na kmenové radě. Je první, kdo kvůli tomu poté vypadl. (Zix.)
  • Kathy Sleckman se do soutěže hlásila celkem 5krát. (Kulmon)