Kto prežije - Hrdinové proti padouchům

(séria)
  • USA Heroes vs. Villains

Hrdinové versus zloduši - přesně takový název nese 20. řada americké reality show Survivor, která se natáčela na samojském ostrově Upolu. Setkáme se zde s dvacítkou soutěžících, které jsme mohli vidět už v předešlých sériích. A jak napovídá titulek, nebudou to jen tak ledajací hráči. O jeden milión dolarů se totiž utkají oblíbení, sympatičtí "trosečníci" proti těm, jejichž pověst není zrovna nejlepší. Kdo zvolí nejlepší strategii, vydrží všech 39 dní a odnese si výhru? (Deco.20)

rikitiki

Je to stupidní stejně jako celý nápad na tuto reality šou. Parta dospělých lidí intrikuje jak na prvním stupni základní školy, plní úkoly jak na škole v přírodě a jídlo mají jak ze školní jídelny. Akorát je to někde v exotice. ____ Ale přiznávám, téhle sérii jsem propadla. I když nebyl můj favorit, tak nakonec z finálové trojky vyhrál ten, komu jsem to z nich přála nejvíce. /27. 8. 13./ ()

Allien.9

Oblíbenci: Colby, JT. Vítězství: Nepřeji. Musím říct, že z finální trojice jsem nejvíce fandila vítězce (druhou přeživší jsem nikdy moc nemusela a třetího přeživšího raději ani nebudu zmiňovat), ale po naprosto vážně (na)myšleném projevu, který by se dal shrnout jako "já jsem tu nejlepší a ostatní mi můžou políbit milionovou p*del", bych se nejraději neviděla. Největší after-přehlídka arogance v historii soutěže - beze srandy. ()

Emo-haunter

Nejlepší série historie Survivoru. Fandil jsem svému oblíbenci Robovi, který zde ukázal svou vůdčí osobnost kmene Padouchů. Bohužel mu Tyson a Coach zkazili jeho plán vyřadit Russella, a tak odešel Rob sám. Zde měl naději i vyhrát, nebýt těch dvou.. :) I tak ale vyhrál člověk, který si to rozhodně zasloužil. :) ()

Jocker94

SPOILERY !!!SPOILERY !!!SPOILERY !!! Ještě jsem neviděl budoucí řady, ale doposavad jednoznačně nejlepší řada. Nevím jestli si to Sandra zasloužila, ale z těch tří finalistů mi byla nejsympatičtější. Zajímavé, že vyhrál někdo, kdo v podstatě celou hru balancoval na pokraji obou aliancí (kmenů) a nikdo ho nechtěl plnohodnotně přijmout mezi sebe. Sandra se s touto situací však vypořádala skvěle a využila ji ve svůj prospěch. Russella jsem nesnášel již při jeho účasti v Samoe, ale musím uznat, že hrát opravdu umí a dodává hře šťávu ... i když díky tomuto přístupu asi nikdy nemůže vyhrát. V posledním díle vznesl Russell zajímavý návrh, aby se na závěrečném hlasování podíleli i diváci. To by úplně změnilo tvář hry a bojím se, že negativně. Nicméně by mě zajímalo, jak by to vypadalo. No a rozhodnutí J.T.ho dát symbol Russellovi, to radši nebudu komentovat :-D ()

kinghome

Další survivor v podání největšího hajzla, ale přitom nejoblíbenějšího hráče Russella! To co zase předváděl bylo dokonalý, zasloužil by si víc uznání. Celá řada byla skvělá a zrady velké, ale nemůžu dát 5* a to kvůli vítězovi. Nesnáším SPOILER tu píču! KONEC SPOILERU. To mě prostě nasralo a znechutilo mě to. 85% ()

• Pro Colbyho Donaldsona se jednalo již o třetí soutěžní řadu. Stejně tak pro Parvati Shallow, Stephenie LaGrossa, Cirie Fields, James Clement , Rob Mariano, Amanda Kimmel, Rupert Boneham a Jerri Manthey. (KajusaK)
  • Natalie Bolton a Twila Tanner byly z účasti v sérii na poslední chvíli vyškrtnuty. (BLANIK.)
  • Russell Hantz byl jediný soutěžící, který šel do hvězdné série takzvaně s čistým štítem. Vzhledem k tomu, že natáčení začalo pouhých 20 dní po skončení Kdo přežije: Samoa (od r. 2009)), zůstal Russell celou dobu na Samoe a strávil zde tedy včetně pauzy mezi sériemi skoro 100 dní v kuse. (LucasAbelle)