Kto prežije - Caramoan

Dobrodružný / Reality-TV / Súťažný
USA, 2013

Účinkujú:

Jeff Probst (moderátor), Andrea Boehlke, Dawn Meehan

Americká reality show, kde soutěžící doslova svádí boje o imunitu, vodu a jídlo. Tentokrát jsou soutěžící vysazeni na poloostrově Caramoan, který je obklopen Tichým oceánem. Soutěžící budou rozděleni do dvou kmenů, v jednom kmeni budou favorité a ve druhém nováčci. Těšte se na 26. řadu Survivor: Caramoan - Fans vs. Favorites. (reich)

Rozhovor 2

juta

Komentář obsahuje náznak spoileru! Pokus navázat na úspěšnou šestnáctou sérii nedopadl v mých očích zas tak dobře. Série plná bláznů, kteří měli bohužel to štěstí, že měli počty a plno oveček, které především jednoho poslouchali na slovo (jak je to vůbec možné...) a nová skupinka fanoušků také neoplývala výraznými osobnostmi, až teda na pár vyjímek. Průběh šel mimo má očekávání, takže po vypadnutí poslední oblíbenkyně, která zůstala ve hře, šlo jen o to dodívat se. Vše to dojebala bezzubá Dawn, nebýt jí, mohla to být bezvadná série, bohužel jí někteří lidi věřili a doplatila na to celá skupinka. Oblíbení hráči: Malcolm, Brenda, Allie. Neoblíbení hráči: Phillip, Shamar, Brandon. Blázni série: Phillip, Brandon, Dawn. Lépe to co cítím vystihl v komentáři uživatel heyda. ()

Dan9K

Tahle série se mi nehodnotí snadno. Jako taková mě bavila. Má opravdu hodně zajímavých okamžiků i situací a rozhodně nepatřím mezi ty, kteří ji berou jako nejhorší řadu ze všech. Nene, One World, Nicaragua, Vanuatu a Thajsko byly ještě (nutno dodat do té doby) horší. Caramoan je až pátý od konce :-) . Jenže...tohle byla vlastně první série, na kterou jsem koukal průběžně. Všechny předchozí jsem nakoukával se zpožděním a mohl si je vychutnat najednou. Tady jsem ovšem měl jen jeden díl za týden, koukal na vystřižené scény, na Live After Show, na Ponderosu. Takže jsem k této sérii přilnul určitě víc, než by si zasloužila. I díky tomu, že jsem se začal více zajímat o zákulisí této soutěže, četl rozhovory, twittery a tak dále, je to také série, která mi Survivor začíná zhnusovat. A proto nakonec nedávám čtyři hvězdičky, na které bych to jinak cítil. Nespravedlivý air time, ostudné manipulace s divákem pomocí lživého střihu, ovlivňování hry produkcí a samozřejmě vrchol všeho je totální fiasko na reunionu. Tohle se prostě nemělo stát. Proč prostě má produkce potřebu měnit realitu v reality show? Myslí si, že když z hráčů udělají blbce a něco čím nejsou, tak že se budou diváci více bavit? Nikoliv. Alespoň u mě to tak neplatí. ()

Zeck odpad!

Pokud jste schopní dát této impotentní sračce plné idiotských hráčů vydávaných za hvězdy, kteří za 3/4 řady nepředvedli absolutně nic (zbytek ještě nebyl odvysílán) 86%, pak je načase zhodnotit, jestli tomu pořadu vůbec rozumíte a měli byste ho hodnotit, nebo jste jen konzumní ocasové. Tento shit si zaslouží pouze vrcholné opovržení nad jeho průběhem, obsazením, celkovou kvalitou a zábavností, tady není na místě dávat dobré hodnocení jen proto, že je to Ten "Survivor". Jeff Probst potvrdil, že je největším nádorem současného pořadu, tak doufám, že si sledování pořádně užil (sám si tam nasral hráče, které chtěl jako jediný vidět znovu), já se posral nudou podobně jako u One World a jediná ucelená myšlenka po sledování většiny epizod, byla: "Kdy už konečně tato ohavná sračka (současný pořad) skončí?"... 20% (po finále půjdu s hodnocením jistě ještě níže) /// edit: A s hodnocením níže skutečně jdu, jelikož vítěz je nejhorší v celé historii pořadu. Český Trosečník pomalu a jistě klepe na dveře, povolejte Vašuta, nemá už co zkazit. 5% ()

Larushka

Spoilery: Nuže, překvapuje mě rozporuplné hodnocení, neboť já jsem se bavila. Výběr hráčů na obou stranách sice byl diskutabilní, já ale o něm diskutovat nebudu. :) Potěšil mě návrat pár lidí, jmenovitě Brendy, Malcolma. Co mě ale nepotěšilo vůbec byla skutečnost, že Brenda snad do poloviny série ani jednou nemluvila do kamery, díky tomu mi došlo, že se asi do finále nedostane. Malcolm byl opět velmi koukatelný, je to pašák, ale je jasné, že na Ozziho by v challengích neměl. ENIL ADAM :) Nejhorší osobou v celém Caramoanu vyhlašuji Dawn, je to ubrečená protivná ženská a jsem strašně ráda, že nedostala ani jeden hlas (v zásobě mám ještě horší pojmenování, ale nechci být nahlášena). Spousta hráčů odděluje hru od života, aby mohl podřezávat krky, ale v jejím podání to prostě byla sviňárna. Breakdown Brandona byl docela silný zážitek, jak ho Jeff Probst masíroval/uklidňoval bylo vtipné. StealthRUs mě taky velmi bavilo, všechna čest členům, že Phillipa nezabili. Postavy fanoušků ignoruju, ano 4 nebo kolik od sebe nerozeznatelných blondýn bylo velmi nešťastné. Sherri mi přišla relativně v pohodě, byla jsem zvědavá na její závěrečnou řeč. Leč nějak jí to nevyšlo, už mi najednou nepřišla tak ok. Zajímalo mě, proč v Reunionu nezmínili Brandona. A byla jsem ráda, že neúčast Brendy byla alespoň částečně způsobena pokročilým těhotenstvím a ne nějakou starou píčou. Ups. Tak jsem to teda stejně napsala. Tri amigos a zahrání dvou skrytých imunit bylo fajn. Absence zášti od Andrey na závěrečné kmenové radě potěšila. Vítěz mi nevadí. x.o.x.o. P.S. Miluju tě Brendo. ()

Sokka_

Sice byl Reunion naprosto příšernej a to snad poprvé, ale stejně to moc nemění na tom, že mě to neskutečně bavilo. Ohledně Favoritů vůbec nevim co tam dělala Francesca a Erik a u Fanoušků se dalo koukat jenom na Reynolda, Matta a Michaela. Sralo mě, že se Eddie dostal tak daleko. Vůbec nic nedělal a připadal mi z FINAL 4 ten nejslabší. Nejvíc mě překvapila Brenda, která se naprosto změnila a od její dřívější série a strašně jsem jí to přál, škoda. Ostatní Favoriti naprosto váleli a byla sranda se na to koukat. Vítěz ujde, hodně se změnil, ale jako vítěze bych viděl radši někoho jiného. A snad nejlepší Ponderosa vůbec. Hodně dobrá série. I když horší, než Mikronésie, ale stále dobrá. ()

• Série se točila v provincii Camarines na ostrově Caramoan, jednom z menších ostrovů patřícímu k Filipínám. (reich)
  • V této řadě stanovila hráčka Francesca Hogi nelichotivý rekord. Jelikož v obou řadách, ve kterých se objevila, byla vždy vyřazena jako první. (blazma)
  • Reunion díl této série byl velmi kontroverzní a je často napadán soutěžícími i fanoušky. Hlavně z toho důvodu, že na jevišti bylo přítomno pouze 10 z 18 účastníků, protože 6 ostatním bylo před začátkem představení oznámeno, že se s nimi nepočítá a byli posazeni do publika (zbylí dva se ze své účasti omluvili). Další soutěžící si stěžovali např. na to, že jim nebyl během show věnován žádný prostor, zatímco některých hráčům z minulých řad ano. (Hidan)