Za snami až na Mars

Romantická sci-fi komédia sa odohráva v budúcnosti, keď je Mars osídlom a kolonizovaný elitou ľudstva. Dvaja nesúrodí vysokoškolskí študenti sa spoja a nastúpia do kozmického raketoplánu, aby sa vydali na červenú planétu za svojimi blízkymi. (HBO Max)

Heywood

Kritika oslavy průměrnosti a flákačstsví je přijata byť na pozadí rádoby romantického filmu, kde hlavní hrdinka vypadá skutečně hodně  hodně nepřitažlivě. Naštěstí vizuál to mírně vylapší. Soundtrack chválím. A ten globalista hrající si na Boha je také dobrá trefa na idioty moci a peněz. Za dvě kritiky dvě hvězdy, jinak je to spíš šmíra. ()

Dr.Love

Abusrdnost něktých scén až neuvěřitelná a zarážející, to že hlavní postava neskončila v přechodové komoře a nevypustil se sám do nicoty je upřímně zázrak. Ale díky bohu našel svou milovanou, ač ne tu za kterou letěl protože "cesta je to co ková vztahy", takže ta nová chudák slečna už se o něj postará. No víte jak to myslím ne...veme ho do kina, třeba.  Nejsem zastánce lovestorek na cestách a už vůbec ne s tak vysokým obsahem naivity a spíš to ke konci vypadalo jak Blbec k večeři ale tak tisíckrát horší, takže za mě pouze hudba, možná kamera a CGI. ()

Sundance.cz

Oujé, tak to byla jízda, tedy let na Mars. Pár vtipných hlášek střídá pár trapných, pro mě nesympatiční herci, především kapitánka vesmírné lodi...a nemůžu si pomoc, hlava Lany Condor mi připomíná menší meloun. Objeví se pár hezkých obrázků z vesmíru, ale jinak mi přijde, že film je především pro teenagegirls, které si při tom cvrknou do kalhotek. 40 % (**) ()

Lenka.Vilka

Film splnil všechno, co slíbil...v roce 2022. Schéma je stále stejné, pouze trasu NY-L.A. vyměnila trasa Země-Mars. Ale bavila jsem se. Na každou lásku dvou krásných mladých lidí se kouká vždycky dobře. Navíc to bylo strašně milý. Všem klukům trilogii jsem neviděla, protože jsem nedočetla knihu, ale Lana Condor byla prostě roztomilá, tak zkusím nakonec alespoň filmy  :) ()

Marze

Cinanka Sophie s americkym troubou Waltem, to je zrejme romantika po americku. Zadne dialogy nejsou zapamatovatelne, ale Condorova a Sprouse hraji sve role tak vazne, ze si nemuzete pomoct. Zadna romanticka komedie zasazena do vesmirneho prostoru nemuze byt tak obycejna, jako tahle. Winterbauer se snazi rezirovat s lehkosti a hravosti a oba hrdinove si uzivaji dobrodruzstvi a divak reflexi lidskych rozhodnuti. Pobavily me nektere nekorektni  jazykove vtipy jako "jsem pripravena jit nakoupit kdykoli chces",  "kdyz se s ni vyspim, vim ze mi potom bude dluzna" ci povolani "key assistant". ()