Démoni Krakova

• Poľsko Krakowskie potwory (viac)
Poľsko, 2022, 7 h 1 min (Minutáž: 49–55 min)

Barbara Liberek, Andrzej Chyra, Stanisław Linowski, Mateusz Górski, Kaja Chan, Maja Chan, Daniel Namiotko, Stanisław Cywka, Anna Paliga, Eryk Pratsko (viac)

Minulost jí prostě nedá spát. Spojí proto síly se záhadným profesorem a jeho nadanými studenty, kteří vyšetřují paranormální aktivity. A taky bojují s démony. (Netflix)

KarlN

Obrovská škoda...Poláci umějí, když chtějí a i tady po vizuální a příběhové stránce poměrně slušně...ALE, vážně nemám chuť ani nervy sledovat tu vzhledově nehezkou, přechytralou, arogantní krávu kterou bych vedle sebe snesl přesně třicet sekund. Chováš se jako chlap, dostaneš jako chlap. Její (bohužel ústřední) postava celý seriál opravdu hodně sráží... ()

ArdeliaLortz

Něco mezi Sirotčincem slečny Peregrinové (adult verze v polském provedení a taková trochu nudnější) a Buffy, přemožitelkou upírů. Snad jediný kinematografický počin, kde není ani jeden sympatický herec. Androgynní sexuálně nevyhraněná hlavní hrdinka tomu nesympatickému harému vládne. Hned v závěsu za ní absolutně slizský profesor, který evidentně rád kouká na Šifru mistra Leonarda a čte Dana Browna. Právě koukám na druhý díl a vůbec nevím, jestli dám šanci dílům dalším. Na to, že to má Netflix v 🔝ce, tak nic moc. Už aby byla další řada Zaklínače, Stranger things a Archive 81. ()

HellMike

Začátek celkem zaujal , ale postupem času upadající monotóní nuda . Hlavní hrdinka je na facku .  Přemýšlel jsem jestli dát 2 nebo 3 hvězdy , asi bych dal 2 ale za ty efekty a za nápad 3. Jednou větou : dívat se na to dá ale zázrak to není . ()

nezdula

Neni to tak zlé. Nejhorší pro mě bylo dívat se na hlavní ,,hrdinku",stále jsem v ní viděla blonďatého Weasleyho. Těch 8 dílů stačilo ()

Aceboris odpad!

Hneď na úvod, čo sa nám tu Netflix spolu s Poliakmi snažia nahovoriť, že boh Chors je zlý a treba ho zničiť.  Jasné takto zabíjať Slovanskú históriu je super. Len tak malá citácia kto chors v skutočnosti bol. """" Boh Chors je Bohom Ochrancom dobrého počasia a darcom na chlieb bohatej Úrody. Je zároveň ochrancom trhovníctva a výmeny. Je zároveň Bohom Ochrancom Zeme Chorsa, t.j. Merkúra."""" , Čo vám vyhodí google, Chors (iné názvy: Chers, Chrs, Churs, Chros) bol staroslovanský boh nejasného pôvodu !!! Úplne potláčanie Slovanstva ako takého. Teraz k deju , totálna zlatanina, neprehľadné, sú tam úplne sprostosti . Slovanská kultúra a bohovia sú prezentovaní ako nejaký kult. Pre tých čo tu ochkajú nad tým , že konečne bolo Slovanský bohovia prezentovaní, sa zobuďte a niečo si naštudujte, pred tým než napíšete blbosť. Čudujem sa Poliakom, že sa vôbec na to dali, pošpinenie vlastnej Slovanskej histórie, tak ako teraz bojujú Slovania proti sebe.  K seriálu, aj keď mám záporný postoj k celému zobrazeniu božstva, seriál ako celok stál za hov... Nesympatické postavy, dej totálne mimo , spracovanie hrozna. Za mňa odpad 0/10 ()