Lian Kilen Wang (Pruk Panich) a Kuea Keerati (Chawarin Perdpiriyawong) jsou od dětství svými rodinami zasnoubeni. Dva rozdílné chlapce – úspěšného seriózního businessmana a mladého hudebníka „Kirina“ tedy pojí pouto, díky jejich prarodičům, kteří pro ně měli připravenou dokonalou budoucnost. Jak se však dvojice v dospělosti vypořádá s jejich nakázaným osudem? Jak se pár vypořádá se společným bydlením a komplikovaným vztahem plným tajemství? (goshyes)

Ignacia

Dobře fungující chemie mezi všemi páry, veskrze sympatičtí herci, nejzkušenější je z nich beze sporu herec Zee Pruk. Jediný mi stylem nesedl Khon Diao (oblékáním, účesem, líčením), který Taekwondo viděl možná z vlaku. Všichni ostatní uvěřitelní.  Docela mne ale žraly mezery ve scénáři a nelogické vysvětlování některých činů, a také to neustálé přetvařování. Opět i zde: přepychové bydlení a drahá auta studentů mohou působit až ironicky, ale šlo o společenskou smetánku, tak budiž.  Krásná hudba, NuNew skvěle zpívá, a to nejen hlavní song, ale také v 5. epizodě v Thajsku letos profláknutý cover Just Being Friendly ze souběžně běžícího seriálu Cupid's last wish. Ta písnička je super a odkaz na další BL seriál je sympatická vsuvka pro fajnšmekry. BL rovina není nijak vulgární, ale zároveň je sexy (u hlavní dvojice), četné líbací scény už se pak dost opakovaly. Erotičnost hlavní dvojice kontrastuje s nevinným vedlejším příběhem spolužáků (Syn a Nuer); Syn se věnuje Buddhismu a má skvělé hlášky. Vtipná postava, která seriál ozvláštnila a zasloužila by si i víc prostoru. I tak mne překvapil věkový rating 13+, dala bych spíš 15+. Téma domluveného sňatku mi přišlo trochu přitažené za vlasy, ale nakonec z toho vykoukl docela pěkný seroš. ()

YumiOkami

༺ začátek byl nudnější, nicméně po šesti epizodách se seriál rapidně zlepšil. nemohla jsem uvěřit tomu, že se z takhle toxickýho vztahu stala nádherná love story. konec byl úžasný, konečně se tam něco dělo, konečně JEDLI co měli před sebou na talíři a konečně spolu MLUVILI. někdy to bylo strašně vtipný; nejvíc mě rozesmál joke, kdy byl hia-yi nařknutý z toho, že jí psy. (BOBIKA?!) — "behind the scenes" bylo zábavný, ti herci jsou úplně jiní, než jejich postavy (klasika), ALE týpek, co hrál foei(e) - ten byl úplně stejnej :DD ••• [BTW] prosim tě, goshyes, dostala jsem z tvýho komentáře vibe chlapa, kterej se dívá na lesbický porno a pak si stěžuje na lesby a jejich práva. hodně pointless, řekla bych..... SAAADHUU 🙏🏻🙏🏻🙏🏻 ༻ ()

goshyes

MEGA potenciál... ale pak zklamání a cringe fest. Děj neexistující, minulost zmatená, konstantní nepotřebný drama a lži, manipulace apod. Kuea a Diao se chovají jak desetiletý holčičky bojící se svých partnerů a problémy v jejich eticky MEGA rozporuplných vztazích se tu řeší sexem nebo radši vůbec. No, škoda přeškoda, některý seriály prostě fanservis nezachrání :)  Ale pozor!! i párkrát snaha o rádoby vážné "woke" názory na lgbt komunitu či ženy v seriálu (kde jsou vztahy extrémně toxický spíš zabolej či působěj jako parodie...) - taky MEGA fail P.S. jedna hvězda za majitele Gemini a jedna za BounPrem cameo ()

jiri.twist

Už jsem to nemohl vydržet čekat na další překlady a poslední dva díly jsem zhlédl na YT. Myšlenka domluveného sňatku dobrá, ale když se na celý seriál dívám zpětně a vše ve mě uzrálo, tak z původního skoronadšení nemohu dát vysoké hodnocení, především za příběh. Hlavní postavy byly rozporuplné, mnohdy se dlouho nic a nikam neposouvalo, plačtivé scény, ke konci padaly z obrazovky velké homole cukru, jak to bylo přeslazené. Hudba velmi solidní. Snad obdiv zaslouží oba dva hlavní herci, neboť v druhé části těch líbacích scén bylo hodně a dovedu si představit, co museli vytrpět, vlastně Liana jsem zezačátku ani nepoznal, že je to Fighter z Why R U. Ostatní herci ok, ale cítil jsem, že je vše jen hrané, hezky odříkané, ale to je vše. Khondiao naivní, Yi s krásnou tvářičkou a povadlým tělíčkem. Prostě ve mě po Medvídkovi a KinnPorschem nastal zlom a na "zbytek" produkce se nyní dívám už jiným, ostřejším pohledem ... 68107 ()

emkon

Příběh nebyl až tak dramatický, a v prvních epizodách trochu váznulo tempo vyprávění, ale jako celek mě to přišlo roztomilé, a příběh mě dával smysl. Největším překvapením této série pro mě je herec NuNew Chawarin Perdpiriyawong, který postavu Kueaho ztvárnil naprosto úžasně. Nejen herecky, ale i jako zpěvák. Kuaeho jako zpěváka Kirina jsem miloval. Jak už jsem psal výše, jako celek je seriál úžasný. Tvůrcům tímto odpouštím několik přešlapů (čivava), a recyklaci lokací. Lianova vila a Lianův Mercedes s registrační značkou 9999 se totiž neobjevil na obrazovce poprvé (např. v Don´t Say No), a zřejmě ani naposled. ()

• Vila, ve které se odehrává příběh Liana (Pruk Panich) a Kueaha (Chawarin Perdpiriyawong), a Lianův Mercedes s registrační značkou 9999 se již objevily v seriálu Don't Say No (od r. 2021). (emkon)