Bezvýznamný zlodějíček Larry Gigli (Ben Affleck) má příležitost vylepšit si jméno důležitým úkolem. Ricki (Jennifer Lopez) je ostrá gangsterka. Tihle dva se náhodou setkají při jedné zakázce, která se jim však vymkne z rukou. Budou spolupracovat? A zvládnou nečekaně velkou vzájemnou přitažlivost? (Bontonfilm)

Blazin

Film opravdu hodně špatný, z části se naplnily slova, že jde o jeden z nejhorších filmů všech dob. Nechci hodnotit kvality herců, které jsou určitě dobré, ale to co mi přišlo zdaleka nejhorší byly dialogy (hlavně Ben Affleck, i když Jennifer Lopez moc nezaostávala) a tím pádem celkově scénář. K tomu navíc délka filmu (bez pár minut dvě hodiny), to se nedalo vydržet. A ještě když jsem v tom filmu viděl mého oblíbence Al Pacina, tak jsem jen kroutil hlavou k čemu se upsal. Jednu hvězdu dávám akorát za Justina Barthu a za malou chvilku co tam byl Al Pacino. ()

Brain-D

NE a prostě NE ! Není to taková sračka, aby to bylo v černém. Opravdu jsou horší filmy. Tohle je pouze příliš jednoduché. Flm svou jednoduchou zápletkou o únose mentálně postiženého prolíná cosi víc než jen samotný únost. Jde o příběh muže "Larryho (Ben Affleck), který si hraje na drsňáka, ale přitom je strašně měkej, hodnej, tolerantní a citlivej. Za každou cenu se snaží schovat svou křechkost před velmi sebevědomou Ricki (Jennifer Lopez), která si s ním pohrává. Bral bych to jako exemplární příklad toho, kdy si vyjde naprostý outsider poprvé do baru a potká tu největší uleťačku, která si s ním hraje. Nemůžu si pomoct, ale tahle moje vidina mi zvyšuje body pro tento né až tak špatný film. A ano. Jako mnozí jsem se na film podíval kvůli roli Al Pacina, ten byl samozřejmě vynikající až tak, že do filmu moc neseděl a Christopher Walken taktéž. ()

Jara.Cimrman.jr

"Jsem král gaunerů, kočičko. Jsem vzor chladnokrevnosti. Lehni si mi k nohám a sbírej perly, co ze mě budou padat." Tak copak to tu máme. Jeden z nejhorších filmů všech dob? Ale kdepak. Ten film je špatnej, dementní a o ničem, ale jinak o něm nic špatnýho nemůžu napsat. Prostě story o namyšleným "bejkovi" Giglim, mazaný "krávě" Ricki a uneseným dementovi Brianovi. Dementa nechám stranou poslouchat počasí v Austrálii, ale zastavil bych se u chemie mezi nadrženým Giglim a lesbosaurem Ricki. Žádná nebyla. Ale mezi mnou a Ricki to jiskřilo celej film. Přesto mě trošku urazilo, že moji chloubu přirovnala ke slimákovi a tvrdila, že chlapi neumí lízat. Snažím se nebrat si to osobně. Je to potvora. Radši se zamyslím nad tím, jak musí být silný dveře, abych se mohl tvářit, že nejsem doma. To je ta nejdůležitější otázka, kterou snímek nabídl. ()

MikO_NR_1909

Už z obsadenia hlavnej dvojice viete do čoho idete. Čiže žiadne prekvapenie. Lacná, preafektovaná šaškáreň v ktorej sa sem-tam nasmejete z Affleckovej spomalenosti a chutného hára na hlave. Určite neodporúčam ani scenáristom v krízovom období. Zas naproti tomu je vôbec úspech, že som to dopozeral a bez mentálnej ujmy. A čo v tom robí Al Pacino? No pre mnohých horších hercov môže byť trojhviezdičkový film najhorší v ich kariére :-) . ()

blackJag

Hořká labutí píseň Martina Bresta, člověka, který na scénu vypustil POLICAJTA Z BEVERLY HILLS a konečně dotáhl Pacina k Oscarovi ve VŮNI ŽENY (snad jen proto se dotyčný také objevil v tomto filmu). Není to sice nejhorší film na světě, stejně se ale krutě nepovedl - příběh na hovno (únos mentálně postiženého bratra státního návladního za pomoci v pase široké lesby? Opravdu??), scénář k tomu špatný, hudba v pohodě ale úplně mimo, všechno, co se odehraje po Pacinově výstupu, je už jen v režimu "tak mě prosím zastřelte, evidentně trpím!". Smutnější o to, že si to Brest napsal sám. Chtěl být asi hrozně cool, možná si přál, aby se jeho dialogy citovaly a hlášky zlidověly... Takto to vypadá, když se výsledek nesejde s představou. 30% ()

• Postavu, do které se ve filmu zamiluje Ben Affleck, měla původně hrát Halle Berry. (Pumiiix)
  • Láska s rizikem se řadí mezi největší kasovní propadáky hollywoodské historie. Z vložených nákladů 54 milionů amerických dolarů se studiu Columbia vrátilo na tržbách pouze 7,3 milionu. Film navíc provázely záporné reakce diváků i kritiky. Tento neúspěch otřásl hereckou kariérou Bena Afflecka a zcela zničil kariéru režiséra Martina Bresta. (peetriss)
  • Po prvním víkendu promítaní byl film stažen z kin ve Velké Británii, kvůli velice špatným ohlasům a výdělkům. (Pumiiix)