Jeepers Creepers 2

• Česko Jeepers Creepers 2 (viac)

Tínedžerskí basketbalisti a ich tréneri si to v školskom autobuse hasia po odľahlej ceste, keď ich začne masakrovať krvilačná bytosť s mäsožravým potenciálom. Našťastie sú poruke vyzbrojený farmár a jeho syn, ktorí jej s radosťou "dajú na frak". Majú s ňou totiž nevyrovnané účty... (POMO)

juta

Dvojka byla trochu jinčí kafe. Bavila mě o několik stupňů víc jak první díl a film rychle nastartuje děsivou atmosféru od začátku a nekončí po celou dobu filmu. Divím se, že právě dvojka je tak kritizována a vyčítánu Salvovi, že se mu dvojka příliš nepovedla. Mně právě přišla o dost zajimavější a s Jeepersem se tu dá seznámit opravdu hodně detailně a zde vůbec nevadí, že se většina děje odehrává pouze ve stojícím školním autobuse. To možná umocňovalo tu bezmoc lidských terčů a konečně tu dojde i na pořádný souboj. ()

fars

Nic moc strasidelny creeper, particka teenageru v plechovce nalozena ve vlastni stave, velke pole, silnice vedouci od nikudy nikam a nasrany farmar s hodne velkou harpunou. Divejte se na to s prateli, flaskou vodky a u kazde sceny hodte nejakou hlasku a mate solidni zabavu. Divejte se na to sami a moc nadseni urcite nebudete. Ale neurazi, toci se vetsi sracky. ()

C0r0ner

Vlastně ani nevím, proč jsem se na to díval. Je to to samé, akorát horší. A to o dost. Absolutní klasika hororu - banda mladých blbounů někde uprostřed ničeho a vzápětí je začne masakrovat příšera. Ta je opět velmi dobrá, ale už jsem jí jednou viděl, takže nic nového. Prostě absolutně zbytečný a ještě špatný film. 20% ()

Motinski odpad!

Seriózny odpad bez hororovej atmosféry a technicky nezvládnutý vôbec. Hlavný strašiak pôsobí viac vtipne ako keby mal strašiť. (čo bolo cítiť aj minule, ale nie až tak moc) Scenár je naivná blbosť čo sa hodí možno do nejakej epizódy Bojíte sa tmy. Aj tam som videl viac dielov s lepšou atmosférou ako tu. ()

eraserhead666

No, o dost slabší než jednička. Jeepers je tradičně skvělej (maska a tak), ale dost mi vadilo, že převážnou většinu filmu jen lítá, tím ztratil na děsivosti a film to hodilo do škatulky další podprůměrné sci-fi o přerostlých, zmutovaných monstrech. Dále mi vadilo, že se dvojka stala jen dalším teenagerovským vyvražďovákem, jo, dvojka je o bandě nepříjemenejch puberťácích (namyšlenejch a namachrovanejch zřejmě fotbalistech), z níž u většiny z nich jim jejich smrt přejete. A do třetice mi neuvěřitelně vadila "věštecká" roztleskávačka.... Takže ty dvě hvězdičky jen a puze za Jeeperse... V jistý okamžik jsem čekal, že řidička autobusu z tý svý krabice vytáhne pistoli a králíčka a zařve na celý autobus: "Držte huby, nebo zabiju králíčka!!!!" Ono by se to sem i hodilo a nijak by to nepřekvapilo :o) ()

• Původně se měly ve druhém dílu objevit i Trish (Gina Philips) s Jezelle (Patricia Belcher) pátrájící po Creeperovi, zatímco autobus plný teenagerů měla být jen vedlejší zápletka. Čím více ale Victor Salva pracoval na scénáři, tím víc mu připadala dějová linka kolem autobusu zajímavější, a tak se nakonec postavy Trish a Jezelle rozhodl vyškrtnout ze scénáře. Pomohl tomu i fakt, že Gina Philips odmítla možnost si znovu zahrát svou postavu z prvního dílu. (SidneyP)
  • Interiéry autobusu byly natáčeny v letištním hangáru. (SidneyP)
  • Hlavní protagonista z předchozího dílu hororové série Justin Long se ve filmu objevil, jeho filmová partnerka Gina Philips ale v pokračování účinkovat odmítla. (Dlee)