Molly Gunnová (Brittany Murphyová) je rozmaznaná dcéra rockovej legendy a v podstate jej nič nechýba. Keď jej však ukradnú dedičstvo, musí Molly urobiť niečo, čo ešte nikdy nerobila – začať pracovať. Stane sa opatrovateľkou osemročnej Lorraine „Ray“ Schleineovej (Dakota Fanningová), na ktorú jej matka Roma (Heather Locklearová), prácou a kariérou vyťažená hudobná producentka, nemá čas a opatrovateľky si u nich podávajú kľučky. Molly a Ray sú absolútnymi opakmi, ale jedno ich predsa len spája – sú bolestne osamelé. Keď sa pokúsia nájsť k sebe cestu, zistia, že pri tom objavili skutočné priateľstvo. Molly sa učí byť dospelou a Ray zase objavuje, aké je to byť dieťaťom... (TV JOJ)

Nathalie

Dvě manhattanské nanynky se skrz zápolení s tou druhou pomalu propracovávají k poznání, že přes diametrálně odlišné hygienické standardy /uklízecí mánie zn. " vlastní mýdlo s sebou" vs pořádek je pro zaostalé, inteligent zvládne bordel levou zadní/ a cca 15 let věkového rozdílu mají kromě blonďaté hlavičky společné rodinné tragédie a strach ze světa, ve kterém není místo pro věčné diblíky ani předčasně vyspělé Dakoty. Praštěná, místy slzopudná dramedy, ve které je asi ten nejvtipnější pokus o odchod na Onen svět, jaký jsem v poslední době viděla. 50% ()

zajda404

Jak se tak koukám na ostatní hodnocení, asi jsem se zblázdnila, ale mně se film líbil. Je to naivní, je to hloupoučké, ale působilo to strašně mile. Hlavní zásluhu na tom má sympatická Brittany Murphy, které povedeně sekunduje malá rozumbrada Dakota Fanning... tyhle dvě spolu měly natočit víc filmů, ale bohužel. Znovu bych se na to asi nepodívala, ale rozhodně to nebylo špatné. ()

tommelina

Tenhle film má všechno a to hlavně dobře napsané hlavní postavy, které se kvůli traumatům, které zažily, chovají, jak se chovají. Navzájem si však pomohou a vyspějí (nejedná se o žádné neživé šablony). Je to trochu romantická komedie, a to především svým šťastným závěrem, ale rozhodně to není komedie a romantika je tu spíš ve vedlejším plánu, což jsem byla ráda. :) ()

suzanne1997

Popravdě? Čekala jsem něco lepšího. Po přečtení obsahu jsem měla chuť se na film podívat, myšlenku měl, to mu nejde upřít, snažil se divákovi ukázat něco jiného, než je běžné, dítě učí dospělého a naopak, co se týče děje taky bych přivřela obě dvě oči, ale dialogy, to jak se film táhl. Ani konec mu neprospěl a nepřidal na hodnotě, proto jej hodnotím spíše záporně. Jasně, měl světlé chvilky, při některých příležitostech jsem se i bavila, ale tohle rozhodně nenapraví ostatní chyby. Doporučení filmu se zdržím, udělejte si svůj názor. ()

hlína

Nehorázně špatné herecké výkony srazili tuhle "emoční" blbost z výšin průměrných kravin na dosah dna podprůměrných kravin. Nezaznamenal jsem na tomhle filmu jedinou pozitivní zapamatováníhodnou scénu. Zapamatovatelné byly bohužel jen vrcholně trapné scény, ze kterých asi původně dle režisérova záměru měly čišet emoce... ()

• Dakotě Fanning nedělalo problém tančit před velkým publikem. Baletu se totiž věnuje ve svém soukromí již od malička. (zajda404)