Když se Leia rozhodne strávit letní prázdniny ve Wisconsinu, její prarodiče Kitty a Red Formanovi ubytují ve sklepě další generaci teenagerů. (Netflix)

inutihar

No, slabší, ale ani jsem od toho žádný zázrak nečekal. Devadesátky v tom nejsou ani vidět ani slyšet (že by nebyl rozpočet na licence nebo to scenáristi nezažili?) a mladí herci jsou strašlivě prkenní. Vlastně mě bavila jen Kitty s Redem, hostování staré party a trochu mladý Kelso. Pokud nevznikne další série, tak mi to vadit nebude. ()

higuain

Měl jsem rozporuplná očekávání. Na jednu stranu jsem se těšil na návrat starých postav, na druhou stranu jsem se obával, že kvalita bude pokulhávat, jak už to často bývá v podobných reinkarnacích. Výsledný produkt je někde na půl cesty. Na originál se to nechytá ani zdaleka a i když se tam s výjimkou trestně stíhaného Mastersona alespoň na chvíli objeví všichni staří známí, tak si stejně nemůžu pomoct, ale původní cast by toho prostoru měl dostat daleko víc, aby tenhle seriál mohl být něčím víc, než jen lehce nadprůměrnou aktualizací původního konceptu (a vím, že se to nestane, protože už to prostě není o nich). Noví teenageři nejsou tak špatní, jak jsem se obával, po několika dílech se s nimi dá celkem sžít, ty nejlepší momenty ovšem beztak ukradnou camea starý party. Feeling devadesátek to bohužel moc nemá, to už je zde větší důraz na některé věci poplatné dnešní produkci, takže záplavu devadesátkové nostalgie zde určitě nečekejte. ()

Tony.cs

No. Nebudu tvrdit, že tu nebylo pár dobrých forů. Většina teda uloupena ze zlatých sedmdesátek. Ale celkově je tu pár základních chyb. Omladila se skupina, takže nejsme šestnáct-sedmnáct, ale kolem patnácti. Teplý asiat nesmí chybět, což mě štve jen kvůli tomu, že je tam jasně daný "na sílu", protože má kupodivu ty lepší fóry. Největší chyba... Necítím devadesátky. Ikonická hudba jako podkreslení chybí, celkově ten feel prostě jen hadry nedodělají. A ty děcka musí také žít před kamerou v devadesátých letech. Chovají se ale přesně, čím jsou. Současná děcka, co si na devadesátky jen hrají. Za to můžou i dialogy, takže scénáristé se moc nepředvedli. Takže nejvíc to zachraňují morous Red a bláznivka Kitty. Zlatá sedmdesátá jsem měl rád. Tohle nebude patřit k mým oblíbencům. Ale také nejsem cílovka. P.S.: Camea potěšila, ale Hyde mi tam prostě chyběl. Danny byl shledán nevinným, není to fér. ()

grogodil

Seriál, v ktorom sa ten pridávaný smiech stává doslova otravne monotónnym mučivým nástrojom pre uši. Spočítal by som na jednej ruke, koľkokrát som sa zasmial aj ja zároveň... a ešte by mi pár prstov ostalo nevyužitých. Ja chápem účel týchto sitcomových pauzičiek na umelý smiech, ale keď je niečo až takto zúfalo kŕčovité a nevtipné, tak to s takouto rušivou zvukovou kulisou vyznieva práveže ešte bezradnejšie, silenejšie a trapnejšie a ani len úškrn zo mňa táto nevtipná partička nevymačkla. Ani keby mi z reprákov púšťali s tým smiechom marihuanový dym z Redovej pivnice. Nostalgia tu a tam preblikne, keď sa tu mihnú staré xichty (nebyť Reda, tak ešte hviezda dole). Ten rozdiel oproti novej generácii je ale celkom priepastný, lebo akonáhle matadori predajú slovo tejto novej omladine, tak je to proste len predvídateľne nudné a kŕčovité...Ak v súčasnosti takto vyzerá situačná komédia, tak zas dlho žiadny sitcom nechcem vidieť ani z diaľky... 6 epizód, stále konštantne vyluhovaný odvar. Strata času pokračovať. ()

figgo jr.

Nakonec příjemné překvapení. Bál jsem se, že to dopadne jako How I Met Your Father ale tvůrci doručili fajn legacy sequel. Znovuobsazení představitelů Kitty a Reda byl skvělý nápad a jsou tu stejně úžasní jako v sedmdesátkách. Největší obava byla z nováčků ale zhruba po třech epizodách jsem si je všechny oblíbil. Rozhodně doufám, že vznikne druhá řada. ()

• Alespoň v epizodních rolích se vrátili všichni představitelé hlavních rolí z původního seriálu s výjimkou Dannyho Mastersona, o kterého tvůrci neprojevili zájem kvůli obvinění ze sexuálního obtěžování. (figgo jr.)
  • Ve 20. minutě Leia (Callie Haverda) říká Jayovi (Mace Coronel), že by měli být jen přátelé. On se ptá: „Jako Ross a Rachel?“ Ona mu odpoví: „Spíše jako Joey a Chandler.“ Jedná se o postavy ze seriálu Přátelé (od r. 1994). (Zix.)