Až do teď byl Nick ten nejlepší z nejlepších. Jenže všechno se změní, když do města přijede zvláštní chlápek, který se nebojí ničeho a je mu jedno, co si o něm lidé myslí. Nick Falzone a Russell jsou letečtí dispečeři. Oba jsou doslova posedlí soupeřením a v každém případě a za každých okolností musí přetrumfnout ostatní, ať již v práci nebo v manželství. Jsou ochotní pro své vítězství použít i ne zrovna čestných metod, čímž se jejich okolí a dokonce i letadla ve vzdušném prostoru dostávají do nezáviděnihodné situace. Tento stav však trvá pouze do té doby, dokud nezjistí, že pro dva je na terminálu málo místa a nastává boj. (oficiálny text distribútora)

Lukoye

Naprosto hloupej kočkopsí film, beze smyslu. V podstatě by se dalo říci, že to je drama o nevěře, ale to je tak nekonzistentní tvrzení s ostatkem, že ani to nejde říct. Neviděl jsem nikdy tolik pseudorozumů a rozvleklých a nedokončených dramatizací postav. Hlavně postava poloindiána v podání Thortona byla tak zoufale neuchopená, že vůbec nechápu co tam mělal za smysl. Od začátku do konce o ničem. Poskládané náhodné obrazy s leteckou tématikou a scénář, jenž nic nerozvedl a v některých chvílích znatelně zamotaný sám do sebe. Možná jeden z nejhorších scénářů co jsem kdy měl tu možnost vidět zfilmový. Od odpadu tento film dělí u mě jenom to, že mě vysloveně neurazil svou zjevnou nejapností pač mě dlouho udržel u obrazovky v očekávání toho jak se věci vyvinou. I když odhlédnu od toho, že se nevyvinuly nijak. Spatlanina non plus ultra. ()

Pítrs85

Už vím, čím chci být- letovým dispečerem, pak budu frajer jako Thornton, výřečnej jak Cusack, ale hlavně budu randit z ženskýma typu Blanchett nebo Jolie :) Mike Newell opět potvrdil, že romantické pohodové komedie mu prostě jdou, nesnaží se o nějaký plytký příběh, ze kterého by odkapával javorový sirup, ale naopak to do nás pere ve velkým, žabomyší války mezi Nickem "Zónou" a Russellem "Rudochem" jsou prostě správně absurdní (po celou dobu filmu vlastně nevím, komu z těch dvou mám fandit, že by spíš tomu Rudochovi? :P). Pohodovej film, u kterého se sice ani moc nezasmějete, ani si moc nepobrečíte, ale tak nějak příjemně plyne. A prostředí města, které nikdy nespí, mě nikdy nepřestane uchvacovat. ()

nash

No tak asi takhle: první polovina není špatná, byla to docela zábava, ale potom začal Newell s takovou neslanou nemastnou psychologií postav, že tím de facto zkazil celý film. Angelina Jolie je fakt kočka, John Cusack si myslí že je nejlepší na světě a z tohohle omylu ho potom vyvede Billy Bob Thornton. Cusack v tomhle filmu zahrál podle mě opravdu velmi dobře, thornton byl klasicky výborný. No a scéna s turbulencemi je docela hustá. ()

RadimFišer

Řekl bych že tento film ukazuje něco zajímavého. Až dotedka si pamatuji nezapomenutelný závod, kdy si dva kluci kluci, tedy Nick a Russel, dokazují, kdo z nich řídí lépe a nebezpečnějic. Při první jízdě je Nick naprosto šokován, tak přichází on za volant a Russel při tom strašném ruchu motorů usne. Skvěle rozehraný film, kdo z nich je lepší. Film o povyšování a době, kdy si člověk musí uvědomit, že ne ve všem je nejlepší. Na film jsem nezapomněl ani po dvou letech, ale přesto si vzpomínám, že mě poměrně nudil. Proto dávám pouze tři hvězdičky. ()

Pythonator

Decentní komedie z netradičního prostředí s netradiční zápletkou. Nedostatek humoru film hravě vyváží originalitou. John Cusack je jako vždy skvělý a Billy Bob Thornton je prostě ďábel. I dvě ženské role jsou skvěle obsazené a obzvláště Angelina Jolie je pro mě jasný důvod proč se na film dívat a proč ho mít rád. Doporučuju film shlédnout před letem nebo taky přímo v letadle, aby si člověk lépe uvědomil, že lidské životy jsou tam na obloze svěřeny lidským rukou. ()