Epizódy(22)
-
Gefährlicher Freund – Pilot (E01)
-
Einzelkämpfer (E02)
-
Auge um Auge (E03)
-
Der Bund des Bösen (E04)
-
Die Rabenmutter (E05)
-
Verbotene Liebe (E06)
-
Falscher Ehrgeiz (E07)
-
Judas (E08)
-
Geile Gefahr (E09)
-
Das sture Mädchen (E10)
-
Feuerzeichen (E11)
-
Spritztour (E12)
-
Königskinder (E13)
-
Geschändet (E14)
-
Tod und Liebe (E15)
-
Alles auf Sieg (E16)
-
Ticket nach Kalkutta (E17)
-
Faustrecht (E18)
-
In der Falle (E19)
-
Die Band (E20)
-
Tod eines Penners (E21)
-
Feuerteufel – Racheengel (E22)
Hrajú
Ingrid Sattes
Najlepšie seriály:
Berlin, Berlin (2002) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Stephanie (1995) (seriál)
Dieter Kursawe
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Kobra 11 (1996) (seriál)
Prípad pre dvoch (1981) (seriál)
Rosa Roth (1994) (seriál)
Karsten Kramer
Nemecko
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Posledný svedok (1998) (seriál)
Tobias Nath
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Einsteinove deti (1998) (seriál)
Helmut Gauß
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Bibi a Tina (2004) (seriál)
Bibi Blocksberg (1994) (seriál)
Florian Heiden
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Špeciálna jednotka Lipsko (2001) (seriál)
SOKO München (1978) (seriál)
Marcel Ickler
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
HeliCops - Tím AK 1 (1998) (seriál)
Peter Mohrdieck
Nemecko
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Ve jménu zákona (1994) (seriál)
Wolfgang Völz
Najlepšie seriály:
Raumpatrouille - Die phantastischen Abenteuer des Raumschiffes Orion (1966) (seriál)
Disneyland (1954) (seriál) - a.z.
Jim Knopf (2000) (seriál)
Oliver Böttcher
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Kráľ zo St. Pauli (1998) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Claudia Wedekind
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
SOKO München (1978) (seriál)
Prípad pre dvoch (1981) (seriál)
Andreas Mannkopff
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Jack Holborn (1981) (seriál)
Tie deti nie sú až také zlé (1993) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Norbert Ghafouri
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
V plnom nasadení (1998) (seriál)
Správna dvojka (1994) (seriál)
Posledný svedok (1998) (seriál)
Jaecki Schwarz
Nemecko
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Einsteinove deti (1998) (seriál)
Správna dvojka (1994) (seriál)
Silke Matthias
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Posledný svedok (1998) (seriál)
Herbert Manz
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Inspektor Balko (1995) (seriál)
Karl-Heinz von Liebezeit
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Tlsťoch (2005) (seriál)
Derrick (1974) (seriál)
Jonas Kipp
Najlepšie seriály:
Rosa Roth (1994) (seriál)
Sol Bondy
Veľká Británia
Najlepšie seriály:
Zbojníci (2004) (seriál)
Otec Schwarz zasahuje (1994) (seriál)
Martin Kluge
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Deep State (2018) (seriál)
Origin (2018) (seriál)
Naša írska farma (2007) (seriál)