Nastal den, kdy Lukynův „Agrometal“ musí předvést své hudební umění v místní regionální televizi a zahrát píseň, se kterou vyhrál soutěž o nejlepší amatérskou kapelu. Tento fakt dopadne na každého člena kapely a s tíhou odpovědnosti se ne všichni dokáží vypořádat. Ale Lukynovi jde o všechno. Teď anebo nikdy. (prima+)

kroton

Seriál je evidentně určen lidem, kteří většinou ani netuší, že nějaká ČSFD existuje. Člověk, který si libuje u děl světových klasiků, musí tušit do čeho jde, když vidí dvojici Janák-Hrušínský nejml. A raději tu televizi ani nezapínat. Je to chvíli vtipná karikatura, chvíli groteska, chvíli úplná blbost, ale už jsem viděla horší. Pocity trapnosti byly ovšem párkrát vystřídány hlasitým smíchem a to se mi už dlouho nestalo. ()

angel74

Jeden dobrý fórek se tvůrcům skutečně povedl, když „zvukař” během natáčení klipu omylem pustil „tajfun Vondráčkovou”. Celá ta situace mě hodně pobavila. Jinak to byla doopravdy „strašidelná zem”, jak ostatně v samotném závěru všichni svorně pěli. Nejenom já, ale i chudák Plesl zůstal zírat v němém úžasu. (15%) ()