Jiří Markovič dostane od Ladislava Hojera na Vianoce nečakaný darček. Priznanie k ďalším dvom vraždám. Na Slovensku pri priehrade Ružín a na děčínskej náplavke. Od vedenia dostáva Jiří Markovič jasný rozkaz – dokončiť vyšetrovanie týchto dvoch vrážd a celý prípad uzavrieť (Voyo)

Metuje

Pořád si stojím za tím, že by to mohlo být mnohem kratší, 3 nebo 4 díly by tomu podle mě slušely víc. Nicméně se v tomhle dílu pro mě perfektně spojilo dávkování humoru a vážnosti, zároveň bylo alespoň dle mého dost jasně ukázáno, že Markovič nehrál divadlo, ale myslel to naprosto vážně. Jestli byla realita policejního sboru podobná té seriálové, tak to je dost smutný. ()

ANTYCHRYST

Výlet na Slovenako a skvělá kalba na stanici :) opět tu máme další vraždy a poznávání krás naší vlasty.. musím zjistit jakou postavu hraje Kotek..taky dosti zajímavá.. je mrazivé sledovat jakou má vždy radost..ty úsměvy a grimasy..kdyz popisuje další vraždy..no a cesta na Slovensko a prej jee stoparky muzeme zastavit ja je osukam a zabiju a máte hned objasněny 2 vraždy...no tvl.. :) to je jízda 90% ()

marhoul

Velká paráda! Nekončící, nervyžeroucí opruz alias zábava zdegenerovaného znuděného parazita... Obecenstvo nespokojeně frflá, že je to pořád dokola, inu to je těžko. Být v kůži Markoviče a poslat to k šípku nebo trpělivě hrát partii dál a čekat, co všechno drahoušek, v dobrém rozmaru, ještě přihodí? S ohledem na fakt, že některé oběti nebyly ani ztotožněné, na bordel na jiných pracovištích viz. Košice, byl postup pana Markoviče mistrovským tahem. Tento díl se vymyká předchozím tím, že jsem se několikrát od srdce zasmála, absurdita řady situací je natolik ulítlá, že nepochybuji o autorovi. Život sám. Kotek vynikající. Isteník, Heriban, Neužil rovněž. Ustřední duo famózní. ()

MirkaP

výlet na Slovensko ... neuvěřitelný, jak tam jeli všichni pohromadě namačkaný. Slovenská chlastačka, jo tak to přesně bývalo, když byla služebka na Slovesko, střídali se pravidleně v tom, kdo řídí tam a kdo zpět, aby mohli spravedlivě pochlastat. Láďa je blbej a chytrej zároveň, a P. Uhlík ho ztvárňuje bravurně. Jak proškolil Slováka v místopise :D. ()

kenkaku

Epizoda potvrzuje scénaristický fail minule (jsem se rozčiloval nad zazdění dvou vražd). Najednou jedeme na Slovensko vyšetřovat třetí oběť aka “neznámá (25 - 35 let) a do Děčína za obětí první aka Evou R. - 29 let (ta se celkem odflákla mimochodem). Bonusový (vycpávkový) případ je nejvíc vo hovně za celý seriál. Asi nejlépe zde zafungovalo náhodné vložení reálných ČB záběrů do děje (“prasečí hlava”). Z druhého konce “spektra” a vrcholem otravnosti byla ožíračka v Košicích. Jako proč 5 minut čumět jak chlastaj? ()