Zlé sestry

Výbuch muže (E02)

(epizóda)
  • USA Explode a Man (viac)

Thomas a Matt se chytají stébla v současnosti, v minulosti se rýsuje něco zlověstného. (Apple TV+)

castor

Nejstarší (svobodná) Eva převzala ochranitelskou roli poté, co jejich rodiče zemřeli. Ursula je zdravotní sestrou a matkou tří dětí. Bibi je nekompromisní, má přelepené pravé oko a zatím netušíme proč. Becka je nejmladší, tak trochu bezcílné telátko. No, a samozřejmě čerstvá vdova Grace, která spolu s dospívající dcerou truchlí nad smrtí svého „milého“. Když zákeřný John Paul naposledy znemožnil, aby Grace vyrazila na rodinnou tradici v podobě vánočního koupání, s dobrou whisky v ruce sestry zdůrazňovaly, jak se jim Grace vzdaluje a ustupuje od společných aktivit, aby jedna z nich vyhrkla, že existuje jediná cesta ven. Ostatně návraty do nedávné minulosti s názornými ukázkami jeho chování baví. Osobně ale tipuju, že ho ve finále nezabila ani jedna. PS: Mimochodem jak a proč se z chaty dostal ven? ()

LachtanShows

Dlouho se mi nestalo, abych hned takhle zkraje propadl postavám, když je sotva znám a sotva se orientuju ve jménech. Tady mi ten černohumorný nádech ale tak sedí, že nejde hodnotit hlavně onen perfektní závěr jinak, než maximem. ()