Glorious

Po dlhej ceste zastaví Wes (Ryan Kwanten) na odpočívadle. Jeho vzťah sa nedávno rozpadol, takže sa poriadne opije. Následne skončí na toaletách, kde sa mu prihovorí tajomný hlas spoza steny. Ten tvrdí, že je bytosťou z vesmíru. Wes je jediný, kto jej môže pomôcť splniť jej plán. (Marceloo)

Corpsegrinder odpad!

Cthulhu zabouchnutej na hajzlu a společnost mu dělá antiherec jak hovado, to byla teda dobrota. Film jsem dal jen kvůli inspiraci Lovecraftem, bohužel tohle je spíš urážka jeho práce. I přes relativně krátkou stopáž film nudí jak prase, absolutně nic zajímavýho se neděje, celý to smrdí rádoby komediálním podtónem a efekty jsou naprosto otřesný. Lidi tady rozhazujou hvězdama jak zběsilý ale tenhle turboshit si nezaslouží ani jeden cíp. ()

domirovec

Já si nemůžu pomoct, ale Glorious na mne působí jako strašně únavný, nudný a zbytečnými ukecanými dialogy natahovaný divno-snímek, který mě nudil od začátku až do konce. Podivný nápad, podivné zrealizování. Mrzí mě, že se někdy na Shudderu objeví povedená hororová zábava a někdy se zničehonic zjeví takovéhle zrůdnosti. Jedna hvězda za nechutnou glory-hole na hajzlech. 1/5 ()

Pan.Antonin

Nejznámějším zástupcem žánru kosmického hororu je bezpochyby Lovecraft. Tento snímek se jím pochopitelně dost inspiruje, ale rovnat se mu pochopitelně nemůže. Lovecraftovské horory mám dost rád, co rád nemám je naopak konverzační horor a právě dialogy zde většinu filmu převládají. Ale aspoň to není čistá konverzačka, děj se dokáže posunout i jiným způsobem. Hlavní herec hraje docela fajn, ale prostě od podobného filmu bych očekával více napětí a atmosféry, což mi zde docela chybělo. Na pomezí jedné a dvou hvězd. ()

warrenur

Kratka artova vyprava do "magorovej" mysle. Simmonsov hlas projektujuci zrejme magorovo "svedomie" vsak bol celkom zabavny. Kym samotny Kwanten ma "nepresvedcil". Rovnako sa to v mojom pripade nepodarilo tymto kuskom ani pani reziserke. Dufal som tak trochu, ze "typkyna" z uvodu od automatu, snad povie viac ako len par viet a vidlacky posunok. Bieda. Neodporucam. Nebudem sa divit, ked tu pribudne par "odpadov", akokolvek sa tu snazili o "art" a podprahove metafory. ()

M.i.k.e

frajer na dálničním odpočívadle narazí na gloryhole s hlasem J.K.Simmonse, která tvrdí že je jakousi bytostí z vesmíru a on jí musí pomoci. Následuje pár nechutností, mizerných efektů, nějakých těch keců a pak je konec. Cením snahu tvůrců se přiblížit kamsi směrem k Lovecraftovi, ale jde opravdu jen o snahu, která je většinu času marná a jediným opravdovým kladem je Simmonsův hlas. Jako horor to nefunguje a nefunguje to ani jako cokoliv jiného...30% ()