V Los Angeles bydlí dívka jménem Hugo (Alyssa Milano), která se živí poněkud nezvyklým zaměstnáním, zajišťuje dokonalé vyčištění zahradních bazénů. Putuje od domu k domu a setkává se dost často s pozoruhodnými lidmi. Hodně práce nemůže sama zvládnout a tak přibírá matku, která ji přidělává trable bláznivým sázením na dostihy, když dluží, kam se jen podívá, a otce, vyléčeného narkomana. (Rodriguez)

viperblade

Hugo Pool. Film, který (podle komentářů) už běžel v (nějaké) české televizi, ale přesto je neznámý (schválně si zkuste najít někde na internetu titulky, alespoň anglické, mně se to nepodařilo a našel jsem myslím jen španělské). Přitom se stačí podívat na obsazení a napadne vás, na kolik by takový film přišel dneska, respektive jen platy herců jako Downey Jr., Penn či Dempsey. A je to hodně škoda, že takhle bláznivý a milý film není tak známý. Já si jej sehnal, protože mám rád Alyssu Milano a speciálně ona mě nezklamala. Celý film je vlastně o ní a její práci (pracuje jako čistička bazénů) a jejích vztazích. Ať už s jejími rodiči, či přáteli (zfetovaný Robert Downey Jr.) či láskami (ochrnutý Dempsey). Odehrává se v jednom dni, kdy se stane spousty šílených věcí, a vy se celou dobu ptáte, jaký to má smysl. Pak ale film nějak skončí a vy si uvědomíte, že máte skvělou náladu a že se vám tento film tak nějak zaryl pod kůží svou nevtíravostí a jednoduchostí. A tady rozhodně platí, že v jednoduchosti je krása. Myslím, že za nějakou dobu si tento film s radostí zopakuju. 90 %. ()

cariada

Film , který stojí a padá na krásné Alysse. Ona jako dívka žívící se čištěnám bazénů potkává různé lidi. Až se pak seznámí s mužem co je na vozíku a nemůže se hnout a jen rukou či já už nevím přesně jí přes počítač píše on nemůže ani mluvit, jenže velice rychle umře. Film je to poměrně zajímavý dojemný i ůsměvný. Ps já mám onen film na vhs z tv i s dabingem. ()

Lukoye

Parádní, příjemný filmek, natočený v krásných barvách. Snad jsem nikdy před tím neviděl tak krásně nasvícený, barevný film. Malá holka jménem Hugo čistí bazény na zakázku. Na jeden den jich musí vyčistit asi 50 a samozřejmě nestíhá. Vezme si tudíž na pomoc svojí matku, jež je ulítle sází na dostihy a dluží kde komu, a svého otce vyléčeného narkomana. Celý film se potom odehrává u bazenů jednotlivých rodin, mafiána, uplného mrzáka atd. Nezapomenutelná je scéna, kde se objevuje Sean Penn. Má zde úplně maličkou roli. Jeden zákazník si obědná do svého bazénu vodu z řeky Collorado. Hugo najme cisternu, do ní posadí otce, který vyrazí na cestu dlouhou 250 mil tam a zase zpátky. Když si vleze do auta tak tam najde Penna jako tuláka, který si tam přes noc ustlal. Na nic se ho neptá a samozřejmě s nim vyrazí na cestu. Celou cestu pak do Penna hučí kvůli jeho, jak zmrzlina, modrej lakovkám. "Nejsou ty boty náhodou moje?" Rozhodně stojí za vidění. ()

zalij.kytku

Český název byl důvod, proč tento film tak dlouho čekal na mou pozornost. Teď vím, že to byla velká chyba. Krásný, ale zároveň neskutečně vtipně podivný příběh, který až do konce nepřestává překvapovat. Má svoje mouchy, při některých hereckých výkonech raději zavíráte oči, ale nakonec to vlastně stojí za to. Patrick Dempsey, jako vždy, pohádkově okouzlující. ()

rt12

Přemýšlím (marně), co mi měl tento film dát. Pocitově jsem u toho spíš trpěla než, abych se bavila, příliš mnoho potrefených lidí na jednom místě. Jediné co na tom bylo prima, že se sešli hvězdy, které jsou zde mladičké, pouze Malcolm McDowell se tomu vymyká, protože ten šedivej lišák vypadá pořád stejně už od svých čtyř let. ()