Dvadsaťtriročná vrcholová športovkyňa Andrea sa pripravuje na olympijské hry v Atlante. Ako majsterka Českej republiky v skokoch do vody nepozná nič iné ako tvrdý svet tréningov a súťaží. Až kým si nezraní chrbticu a jej športová kariéra sa náhle skončí. Túžba po úspechu ju však privedie ku kariére pornoherečky. Tak ako kedysi ovládala a využívala svoje telo v športe, využíva ho aj pri natáčaní pornofilmov. Má slávu, peniaze, pohodlný život, nezávislosť. Nakoniec však predsa len bude musieť spomaliť... (Bontonfilm SK)

Dadel

Život Andrey Absolonové byl krátký a plný osobních tragédií, ale i tak je obdivuhodné, kolik toho za život dokázala (mnohonásobně víc než většina uživatelů zde). Díky tomu, o jak vděčný životní příběh jde, je tento film zábavné sledovat, i když z filmařského hlediska není ničím výjimečným. Všichni herci i "herci" jsou skvěle vybraní a podávají výborné výkony. Nejlepší na filmu ale nejsou scény z pornoprůmyslu, ale scény rozpačitých rodinných setkání v druhé půlce filmu, při kterých by se trapnost dala krájet (to je pochvala). Škoda, že film nemá víc nominací na Lvy, a hlavně za plakát by si zasloužil vyhrát. Výtky: ve filmu není vůbec vysvětleno, jak ke zranění došlo. Prostě skočí do vody, dopadne úplně normálně jako vždy a pak střih, leží v krunýři v nemocnici. A za druhé, film má trochu odfláklou výpravu. Andrea má v roce 1996 v pokojíčku plakát Moby - Porcelain, kterážto skladba vyšla v roce 1999, a hlavně ve scénách zaměstnání v supermarketu je tento plný současného zboží z roku 202x (evidentně se jim nechtělo piplat s dobovými obaly, tak šli točit do skutečného supermarketu..). ()

claudel

Velmi studený film a citelně lze poznat, že jej natočila dokumentaristka. Vyžívá se v dlouhých záběrech a de facto nás informuje o třech etapách života nadějné sportovkyně. Jsem rád, že té poslední bylo věnováno nejméně času. Film ve mně nevyvolal žádné emoce, ačkoli by zákonitě měl. Nemastné, neslané, zapomenutelné. ()

3DD!3

Odosobněná, strohá, téměř dokumentární rekonstrukce života skokanky/pokladní/pornohvězdy Andrey Absolonové překvapuje kvalitou. Císařovská zvysoka kašle na divácká očekávání pornofilmu do kina a spíše pozoruje, nekomentuje, neodsuzuje. Žádná velká dramatizace, moc se tu neřve a nesouhlas s profesí je dáván najevo pouze sarkazmem a pohrdáním. Natalia Germani hraje fantasticky. Nevím jestli trefila svůj předobraz (její tvorbu neznám) ale vzestup i pád zvládá a přehledem. Audiovizuální stránka prvotřídní. Na české poměry obrovský úspěch. ()

Rocky62

Převést na plátno biografie osobností s nešťastným osudem je věc věru velmi citlivá, neboť se z pocty může velmi snadno stát ostuda a fiasko. Jakoliv je N. Germani atraktivní, jen vzhled a intimní scény nestačí. Její postava je z mého pohledu velmi mdlá, studená a bezcharakterní, kvůli čemuž je těžké  vybudovat si nějaké empatie a ani z hlediska dalších základních aspektů toho film moc nenabízí. Takže ten již zminovaný účel věnovaný talentované sportovkyni/pornoherečce jsem tu jaksi nezaznamenal. ()

Colby Sawyer

Bohužel nad rámec wikipedie se tu nic navíc nedozvíme. Císaříková nezapře své dokumentaristické kořeny, ale právě ty jsou zřejmě důvodem, proč tu máme takového kočkopsa. Přestože by se mělo jednat o film inspirovaný životem, tak se to tváří jako dokument, který nic navíc neříká. Z dramatu zase chybí cokoliv, co dělá dramatický film filmem. Jemné náznaky tam jsou, ale většinou jde jen o prostá konstatování. Někdy chybí detaily (zranění bylo blbá náhoda, nebo důsledek přepracování?), psychologie postav neexistuje, rodinné drama končí u "z porna moc radost neměli" a třeba hlubší vhled do porno průmyslu taky chybí. Fajn je Aid Kidův soundtrack, ale nejzajímavější na filmu je fakt, že se zas po pár letech dostal do mainstreamové distribuce snímek s ratingem 18+, který je opravdu jen reklamní vábičkou, protože to je všehovšudy asi dvacet sekund, které Jejímu tělu nic navíc nepřinášejí. Z takovéhoto námětu šlo holt vytěžit mnohem víc, ale je fajn, že se jakž takž daří i něčemu jinému než další přitroublé komedii. ()

• „Andrea je ambiciózna, chce byť hviezdou a spraví pre to čokoľvek. Môže za to jej povaha, alebo sú na vine ľudia, ktorí ju vychovávali? V každom prípade nič neľutuje, žije naplno, nepovažuje sa za obeť osudu. Andrein príbeh by mal viesť k zamysleniu, ako so svojím telom nakladáme, ako mu načúvame, či ho naozaj vlastníme a či je to len objekt alebo nástroj,“ prezradila o filme debutujúca režisérka. (Biopler)
  • Po diagnostike zhubného nádoru v júli 2004 mala byť pre Andreu jediným východiskom operácia na mníchovskej klinike, no bolo na ňu potrebných minimálne 150 tisíc dolárov. Príbuzní preto založili finančnú zbierku, na ktorú prispeli aj Andreini kolegovia z pornopriemyslu. Pomoc ponúkol i vydavateľ pornomagazínu Hustler Larry Flynt. Nakoniec sa podrobila operácii, no už v decembri 2004 Andrea ochoreniu podľahla. (Biopler)
  • Ve 23. minutě, kdy Andrea (Natalia Germani) poslouchá hudbu z walkmanu, tak jí hraje píseň „Hero ‘78“ od kapely Sunshine. Ta ale vyšla v roce 1999 a tato scéna se odehrává v roce 1996. Další zmínění kapely Sunshine je plakát v jejím pokoji. Ten ale odkazuje na dokument kapely Back to the roots, který vyšel dokonce až v roce 2013. (Kejf.)