Pepsi, tak co bude s tou stíhačkou?

• USA Pepsi, Where's My Jet?
USA, 2022, 2 h 38 min (Minutáž: 37–43 min)

Pepsi spustí velkou soutěž a dvacetiletý mladík se rozhodne vyhrát hlavní cenu, kterou je stíhačka! Tenhle souboj Davida s Goliášem pak skončí u soudu a vstoupí do dějin. (Netflix)

knoxvile

Tohle je jedna z věcí, která děla Ameriku Amerikou. Země neomezených možností. I přes to, že to byla očividná blbost, měla to Pepsi lépe zahrát a nabídnout solidní vyrovnání - zaplatit tak za svojí "drobnou" chybu v reklamě. Souhlasím s ostatními, kdyby měl tenhle "dokument" 2 díly, tak by to bohatě stačilo a mělo by to i lepší celkové hodnocení.  P.S.  Osobně mám z colových nápojů nejradši Dr. Peppera ()

MartinTerran

Netradiční dokument, který pojatý s lehkostí i vtipem. Určitě to mohlo být kratší, bolo zde i hodně osobních věcí protagonistů. Poslední díl ohledně případu z Filipín byl hodně zajímavý a vůbec jsem o něm netušil. Zajímalo by mě jak by to dopadlo u nás v našem právním systému, ale tuším že by se zamázlo hned v prvním líčení. Ale Amerika je bizár i jak zmiňovali ten případ s kafem. Hodnocení: 73/100. ()

Marze

Příběh o válce Col není jako každý druhý ačkoli je vlastně triviální jako nízkokalorická Pepsi. O zbožňování celebrit koncem 80. a v 90. letech. Kope se hlouběji a hlouběji , aby se došlo k jádru toho, proč existují falešné reklamy. Příběh je triviální, hloupý, lehký, agilní, plný nostalgie po devadesátkách. S tónem skutečného kriminálního činu. Pohádka o společnostech, které se zoufale snaží získat srdce konzumentů. Klidně by stačily jen dva díly. ()

caMen

Že je ten titul až takhle přesnej a "co bude s tou stíhačkou?" se ptám až do samýho konce, mi taky mohlo dojít dřív. Bude, nebude? A ona nakonec nebude! Umocňuje to tudíž mojí nasranost. Tvůrci se mnou vyběhli, jako Pepsi s tím cápkem a to se nedělá.. Chyběl disclaimer: Tohle je bomba dokument - just kidding. ()

Warhorr

Tohle bylo ovšem výborný ! Co když jako mladý vysokoškolák splníte jasné podmínky v reklamě o získání stíhačky Harrier, ale velký korporát se začne ihned cukat a vše popírat ? Dokonalá ukázka boje Davida a Goliáše. Po celou dobu je to dobře živý, energický a taky zábavný. Navíc kratší epizody než jak jsme zvyklí. Prostě super, maximální spokojenost a povědomí o případu, o kterém jsem nikdy neslyšel. ()