Quinn Harris (Harrison Ford) je drsný pilot, ktorý si bezstarostne žije uprostred rajskej prírody. Život ubieha presne podľa jeho predstáv až do chvíle, keď stretne Robin Monroeovú (Anne Hecheová), bystrú, energickú a neurotickú Newyorčanku, ktorá tu trávi dovolenku so snúbencom Frankom Martinom (David Schwimmer). Ani počas nej nedokáže ambiciózna novinárka odmietnuť jednodňovú fotoreportáž z neďalekého Tahiti. Presvedčí Harrisa, aby ju tam dopravil lietadlom. Dvojica sa však počas letu ocitne v silnej búrke a musí núdzovo pristáť na opustenom ostrove... (TV JOJ)

Satan

Pohodová komedie, která vás překvapí svým vtipem a svižností. Hechová X Ford je opravdu brilantní dvojice. A když ještě připočítáme nevěrného milence Davida Schwimmera a k dvojici Hechová a Ford ještě piráty, musíte se smát. První polovina vysoce nadprůměrná, druhá polovina je už spíše klišé. Lepší 3*. ()

petaspur

Protiklady se přitahují, což je věc všeobecně známá a Quinn s Robin jsou toho dokonalým příkladem (starý/mladá, chudý/bohatá, lenoch/workoholička). Škodolibý scénárista tuto dvojici nechal dopadnout z nebe na exotický ostrov, trochu se poškádlit jízlivými zdvořilostmi a překvapeně zjistit, že jejich protějšky, žhavá domorodkyně a upjatý boháč, jsou pro jejich život pouze nudnou alternativou. Občas se s nimi vydám na vrchol hory hledat maják a nikdy nejsem zklamán. ()

applause

Kravina. To jsem si řekla hned, už když jsem viděla upoutávku na tento film. Ale v tv nebylo nic jiného, na co bych se mohla koukat s rodinou, tak jsem se koukala taky. Bylo to něco mezi Indiana Jones a Ztraceni, podané v idylické "lovestory". Během děje jsem přišla i na to, že jsem snímek viděla a i když jsem se chvíli nedívala, tak se nic nestalo, protože jste věděli, co se stane dál a jak to dopadne. Proto nemůžu dát ani vyšší hodnocení, ale jako rodinná komedie to ještě jde. ()

mchnk

Hodnotím jen filmy, které znám a tento bohužel patří mezi ně. Je to už hodně dlouho co mě jedna holčina jménem Šárka vytáhla do kina na tento výtvor, naštěstí sem se v tom kině věnoval i jiným věcem než film, ale přece jen si ho pamatuju. Z psychologického hlediska je možné, že se dva lidé do sebe zamilují, když spolu prožijí nebezpečné situace, na hranici života a smrti. Ale toto je pouze jeden z dalších zbytečných filmů, kde se nám lesbická herečka snaží namluvit, že se zamilovala do chlapa, kterým předtím silně opovrhovala a který je min. o dese let starší. Nho neber mě moc vážně, ale není to dobrý ani jako komedie ani jako akce, je to špatný a zbytečný, ale taková je americká kinematografie ve většině případů. ()

Aleee89

Film jsem viděla dávno. Kdysi jsem si ho půjčila ve videopůjčovně. Námět docela klasický. Muž, drsňák, kterého nic neohrozí, hezká, ale pro život kapku nevhodná žena, počínající konflikty a následná milostná zápletka. Chtělo by to vymyslet něco originálnějšího, ale co, herci tu byli dobří a film stál docela za to. ()

• Když se Robin (Anne Heche) zeptá Quinna (Harrison Ford), kolik je mu let, Quinn naznačí, že je mu přes padesát, než jí pošeptá odpověď (na což ona řekne: „Vypadáš dobře.“). Fordovi bylo v době natáčení filmu ve skutečnosti 55 let. (veronikajel)
  • Quinn Harris (Harrison Ford) nosí hodinky značky Swiss Army Officer's 1884 a Omega Speedmaster Chronograph Day-Date. (dyfur)

Zemřela herečka Anne Heche

Zemřela herečka Anne Heche

12.08.2022

Kdo sledoval zprávy ze světa posledních několika dnů, zřejmě tušil, že smutná novina se nevyhnutelně blíží. Před necelým týdnem totiž americká herečka Anne Heche během fatální autonehody v Los… (viac)