Hrajú
Oliver Stritzel
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Dobrodružstvá kriminalistiky (1989) (seriál)
Ponorka (1985) (seriál)
Majster Eder a škriatok Pumuckl (1982) (seriál)
Brigitte Mira
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Berlin Alexanderplatz (1980) (seriál)
Derrick (1974) (seriál)
Gute Zeiten, schlechte Zeiten (1992) (seriál)
Gernot Endemann
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Odvážni muži na krídlach (1978) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Derrick (1974) (seriál)
Helga Göring
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Neviditeľný priezor (1973) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Ilse Werner
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Ahoj, ujo doktor (1994) (seriál)
Eva Pflug
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Raumpatrouille - Die phantastischen Abenteuer des Raumschiffes Orion (1966) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Peter Striebeck
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Charles Brauer
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Detektívi zo severu (2012) (seriál)
Katie Fforde (2010) (seriál)
Marek Erhardt
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Kriminalista (2006) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Alles außer Mord! (1994) (seriál)
Jürgen Goslar
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Tlsťoch (2005) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Derrick (1974) (seriál)
Heinrich Schafmeister
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Pusinka (1997) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Brigitte Janner
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)
Moja mama veterinárka (2006) (seriál)
Jochen Kolenda
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Schimanski (1997) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)
Andrea L'Arronge
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Tie deti nie sú až také zlé (1993) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Tlsťoch (2005) (seriál)
Hildegard Krekel
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Loď snů (1981) (seriál)
Hans Häckermann
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Derrick (1974) (seriál)
SOKO München (1978) (seriál)
Michael Schönborn
Rakúsko
Najlepšie seriály:
Radetzkymarsch (1995) (seriál)
Tie deti nie sú až také zlé (1993) (seriál)
Chudobní milionári (2005) (seriál)
Ingrid van Bergen
Poľsko
Najlepšie seriály:
Deník doktorky (2008) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Alles außer Mord! (1994) (seriál)
Jochen Senf
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Tie deti nie sú až také zlé (1993) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
V plnom nasadení (1998) (seriál)
Heinz Lieven
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Pusinka (1997) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Špeciálna jednotka Lipsko (2001) (seriál)