In aller Freundschaft - Season 8 (2005) (séria)
Réžia:
Jürgen BrauerScenár:
Marion DotzelKamera:
Uwe ReuterHrajú:
Dieter Bellmann, Thomas Rühmann, Hendrikje Fitz, Johannes Steck, Andrea Kathrin Loewig, Jutta Kammann, Ursula Karusseit, Cheryl Shepard, Thomas Koch, Uta Schorn, Maren Gilzer, Arzu Bazman (viac)Hrajú
Dieter Bellmann
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Wunschpunsch (2000) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Špeciálna jednotka Lipsko (2001) (seriál)
Thomas Rühmann
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Einsteinove deti (1998) (seriál)
Hendrikje Fitz
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
V plnom nasadení (1998) (seriál)
Kriminálka Stuttgart (2009) (seriál)
Johannes Steck
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Einsteinove deti (1998) (seriál)
Špeciálna jednotka Lipsko (2001) (seriál)
Klaun (1998) (seriál)
Andrea Kathrin Loewig
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Posledný svedok (1998) (seriál)
Ve jménu zákona (1994) (seriál)
Jutta Kammann
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Derrick (1974) (seriál)
Kriminálka Stuttgart (2009) (seriál)
SOKO München (1978) (seriál)
Ursula Karusseit
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Einsteinove deti (1998) (seriál)
Posledný svedok (1998) (seriál)
Cheryl Shepard
USA
Najlepšie seriály:
Kriminálka Stuttgart (2009) (seriál)
Rosamunde Pilcher (1993) (seriál)
Hinter Gittern - Der Frauenknast (1997) (seriál) - herec, a.z.
Thomas Koch
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
V plnom nasadení (1998) (seriál)
Kriminálka Stuttgart (2009) (seriál)
Polícia Hamburg (2007) (seriál)
Uta Schorn
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Posledný svedok (1998) (seriál)
Ve jménu zákona (1994) (seriál)
Maren Gilzer
Nemecko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Špeciálna jednotka Lipsko (2001) (seriál)
Kriminálka Stuttgart (2009) (seriál)
Arzu Bazman
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Einsteinove deti (1998) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Mareike Lindenmeyer
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Důkaz na dosah (2002) (seriál)
Mníšky v akcii (2002) (seriál)
Hans Clarin
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Čierna ovca (1985) (seriál)
Pippi Dlhá pančucha (1969) (seriál)
Majster Eder a škriatok Pumuckl (1982) (seriál)
Tom Pauls
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Wunschpunsch (2000) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Anthony Petrifke
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Lutz Magnus Schäfer
Nemecko
Najlepšie seriály:
Einsteinove deti (1998) (seriál)
Moja mama veterinárka (2006) (seriál)
Karsten Kühn
Východné Nemecko