Las Vegas: Kasíno

USA, (2003–2008), 73 h 34 min (Minutáž: 40–43 min)

Tvorcovia:

Gary Scott Thompson

Josh Duhamel, James Lesure, Vanessa Marcil, Molly Sims, James Caan, Nikki Cox, Marsha Thomason, Tom Selleck, Frank Santorelli, Guy Ecker, Dale Dye (viac)

Vítejte v Las Vegas, v kasinu a hotelu Montecito! Hosté si tu mohou dělat, co se jim zlíbí, ale všichni dodržují zásadu: k čemu dojde v Las Vegas, to tam také zůstane. Jen Edu Delinovi a jeho týmu nic neunikne. Mají na starost bezpečnost kasina a čeká je skutečně dost práce... (oficiálny text distribútora)

CheGuevara

Odpolední pohoda, která se málokdy bere opravdu vážně a ve které vystupují zástupy padlých, ale i zářivých hvězd. Na první pohled bezproblémová záležitost, jež však vzbuzuje opravdové obavy, jak daleko ve sledování hostů a ve svých pravomocí skutečná kasína mohou zajít. V tomto ohledu skoro až orwellovsky znepokojivé. ()

Colonist

Takhle žánrově nevyrovnaný seriál jsem už dlouho neviděl. Jeden díl detektivka, jeden díl přitroublá komedie, jeden díl drama z prostředí casina, jeden díl soap opera, jeden díl thriller,...zkrátka jako když Pejsek s Kočičkou pekli dort, do tohohle seriálu také tvůrci naházeli úplně všechno. Ty epizody, kde se řeší nějaká loupež v casinu nebo něco podobného, ty jsou celkem slušné, ale ty ostatní, kde řeší vztahy nebo rádoby vtipné zápletky typu "nudistické důchodkyně u bazénu", tak ty nestojí za nic. Jedinou sympatickou postavou v seriálu je James Caan, ostatní charaktery jsou děsné. Zejména ty ženské. Jsou sice pěkné, ale jsou to takové rajdy, že si je prostě nejde oblíbit. Škoda, seriál z atraktivního prostředí Las Vegas mohl být bomba. Jó, to kdyby někdo udělal seriál podle Scorseseho Casina, to by bylo jiné kafe... ()

Mercilonka

Dobrovolně bych si tento seriál nepustila, ale protože mám to štěstí, že babička ten seriál miluje a nejradši si ho během dne pouští na třech různých kanálech (Díky, babi! Díky i vám, komerční televize!), tak jsem myslím viděla víc než dost, abych mohla hodnotit. Skutečně jsem dosud nepochopila smysl seriálu. Jestli se tam mají řešit vraždy, krádeže, vztahy, casino... Nevím, vážně nevím. Ani jedna z postav (muži i ženy) mi není sympatická a u některých ani nechápu náplň jejich práce, což mě dost irituje. ()

BoPo

Každý seriál začínajúci označením Las Vegas má vždy určitú výhodu. Jedná sa tu o seriál, ktorý nechce byť jednotkou na trhu a ani nechce vytvárať nezabudnuteľné zážitky hodné opakovanie. Chce byť oddychom, stráviteľnou zábavou. Chce sa stať Vaším sprievodcom všedných dní. Tak nebuďte na tento seriál prísny a ak máte vopred predsudky, ani sa doňho nepúšťajte. Šanca že Vás prehovorí je malá. ()

korbitch22

Skvělý seriál,který má svůj neotřelý a místy opravdu brutální styl.Parádní herci,skvělá sranda a snad každej díl,kterej sem viděl,mě bavil.Scénáristicky zvládnuté naprosto na jedničku.Šílené postavičky a díky minulosti se CIA,nabízí seriál širokou škálu možných příběhů.58% mi přijde jako very bad joke,pusťte si kriminálku Miami vy suchaři!Nejlepší díl: 1 řada,díl 15.Hraje tam Jean Claude Van Damme. ()

• V Montecitu je přesně 5 230 kamer. (Angie91)
  • V epizodě 1x15 "Die Fast, Die Furious" (Smrt hvězdy) byla součástí děje smrt Jean-Claude Van Dammma, který si zahrál sám sebe. Na konci epizody byla poté informace, že během natáčení této epizody nebyli zabiti žádní Jean-Claude Van Dammové. (Sony1994)
  • Během seriálu vystřídá Montecito celkem sedm majitelů. (Sony1994)