Akčný komediálny seriál podľa predlohy Rhetta Reesea a Paula Wernicka a scenára Michaela Jonathana Smitha rozpráva o outsiderovi, čo dostane šancu na lepší život. K tomu však musí úspešne doručiť záhadný balíček naprieč postapokalyptickou pustatinou. (HBO Max)

Fr

„MLÍKAŘI NEUMÍRAJÍ STÁŘÍM… ALE KDYŽ DORUČÍM TUHLE ZÁSILKU… “  Tak mohl to bejt lepší „twist“. Né, že né… Občas je to trochu přepálený (jakože cool…), naštěstí brzy poznaj, že jen tohle by nefungovalo. Příběh odsejpá, jde o akci a krev. Takovej „Ash vs. Evil Dead“, jen z Mad Maxovskýho světa. Je to fajn, - taková píčovina... ale nevím, jestli ty 4*… Ale co, seru na to, páč se na pokračování těším!  /// -------------- POD ČAROU: ------------------------------------------------ 1.) Seriál je založen na stejnojmenné videoherní sérii pro Playstation. 2.) „Klauna“ Sweet Tootha ztvárnil wrestler Joe Seanoa a namluvi – stejně jako ve videohrách, Will Arnett. 3.) Série měla 400 mil. zhlédnutí za první víkend. 4.) Thx za titule „Jan Váňa“. ///                         PŘÍBĚH  ***  HUMOR  **  AKCE  **  NAPĚTÍ  * ()

Chrustyn

Twisted metal je již zapomenutá videoherní série, která naposled zářila v dobách PS3. Byla to jednoduchá, závodně akční hra, kde ozbrojená auta, bojují s jinými ozbrojenými auty. Na této premise se dá vybudovat zábavná akční podívaná ale zde se tvůrci rozhodli jinak. Udělali odlehčené postapo ... kde se nic neděje. Postavy chodí/jezdí z místa na místo, kde potkávají jiné bizarní postavy, které je většinou chtějí zabít. Původní hru to připomene v pár mizerně udělaných akčních honičkách. Šílená nuda. ()

Lacike

Toto ma úplne minulo .Trailer vyzeral celkom zábavne a akčne. Ale tento sitcom, ktorý sa tvári ako postapo seriál ma sral od začiatku. Ten štýl humoru mi pripadal trápny. Postavy otravné. Celkovo ten ddivný svet pôsobí nefunkčne. Jedine sem tam nejaká krvavá akčná scéna nebola zlá. Ale to je málo na to, aby som to vydržal sledovať dlhšie ako 3 diely. 2/10. ()

majo0007

Všetci grázli a svine v seriáli sú beloši. Agent Stone, starostka Raven, sekta s Kazateľom, dokonca aj Sweet Tooth nie je žiadny anjelik... kurz súčasnej doby. S prižmúreným okom má niečo s PS hrou spoločné akurát E10, ináč je to priemerné postapo s odfláknutou story a CGI. Taký deravý Twisted Ementál. ()

kenkaku

Sice opět kraluje tabulkový casting, ale… není to křečovité, balancuje ho akce a morbidní humor. Když jsme u toho humoru. Ten je bohužel dost často také trapně Infantilní (a zbytečný). To dává celkový dojem, že se seriál moc vážně nebere (a neštítí se krve a úchyláren). Jo a triky jsou celkem laciné (digitálně se dost šetřilo). Epizody jako takové jsou dost nevyvážené. Ta nejlepší je bohužel asi ta první (a ty s klaunem). Postupně se s to bohužel zvrhává ve vypatlanou grotesku. Jako nevím co jsem čekal od seriálové verze “demolition derby” (snad že by více ježdění a aut na totálku? Kobra 11 styl?). Rozhodně ale více dá fanouškům hry díky “easter-eggs”, než někomu hrou nepolíbeným. Za mě tedy spíš zklamání. Asi nejlepší je pustit si první a poslední epizodu a těšit se na druhou řadu. ()

• „Kamarád“ Sweet Tootha (Samoa Joe), Harold, je odkazem na Šíleného Harolda, obědovou krabici ze hry „Twisted Metal“ (1995). Byl to kamarád, kterého si Sweet Tooth přál, kdyby vyhrál turnaj. (mikki089)
  • Píseň, která hraje na konci epizody při bitce v baru, je „Party Hard“ od Andrew W.K. (Punkey)
  • Bar, kde se John (Anthony Mackie) setkává s Raven (Neve Campbell), má název Kelly's. Ve hře „Twisted Metal: Black“ byla Kelly Ravenina nejlepší kamarádka, kterou zavraždili, což ji vedlo k účasti v turnaji a touze po pomstě. (mikki089)