Hriešny tanec 2

• Slovensko Hriešny tanec 2: Havanské noci (viac)

Američanka Katey prichádza aj so svojimi rodičmi na Kubu tesne pred vypuknutím revolúcie. Rodičia od nej očakávajú, že si nájde dobrú partiu a stane sa tak ako oni súčasťou miestnej smotánky, no ona sa zaľúbi do Xaviera - čašníka, ktorý je vynikajúcim tanečníkom. Tajne sa stretávajú v nočnom havanskom klube a začnú spolu trénovať na prestížnu národnú súťaž v tanci. Ale blížiaca sa revolúcia skomplikuje ich plány. (oficiálny text distribútora)

mzss1 odpad!

Tohle rozhodně nemůže být pokračování solidní jedničky. Jako neříkám, že jsem byl z předchozího filmu unešen, ale mělo to aspon slušnou úrovň. Zato tohleto je úplně k ničemu. Brak jak vyšitý! Jediný, ale opravdu nepatrný světlý bod tohoto skvostu je herec Patrick Swayze, který měl v jedničce hlavní roli - zde má vedlejší, ale přesto potěší. To je vše. Nic v tomto filmu nefunguje. Divná dvojice, divné písně a tance hlavně. Proto hodnotím jen na 3% = odpad! ()

Lenarek

Kubánský tanec mně učeroval :-) Plný vášně, touhy a krásné hudby. Herci smypatičtí a bavili mě. Bavilo mě je sledovat, dívat se na jejich začátky i konce v taneční kariéře. Na druhou stranu tenhle film byl asi moc přeslazený. I když , proč ne? Tady mně to sedlo. Kýčovitý každých pár minut, ale mně se to líbilo :-) A ten tanec... ten je nádherný... ()

berusche odpad!

Ježišikriste, co to dop*dele mělo být??? Ještě, že jsem u toho alespoň uklízela, protože kdybych seděla před televizí a koukala se na ty dva celých 83 minut, musela bych být znechucená ještě o něco více. Rozhodně to neaspiruje ani trochu na jedničku. Rozhodně ti dva nejsou ani o fous lepší. Rozhodně není Romola (to je ty vado jako Romulus a Rémus) nová "Baby", poněvadž ani mrskání ji tak nejde a ani nemá tak pěkně přirozený obličej a vypadá jako vysoká kobyla. Na závěr, Patricku, bylo nutné, aby ses na skoro závěr své kariéry takhle uboze předváděl? K pointě tohohle super truper snímku z Kuby v době revoluce mám pouze jedno - WTF??? Tak, a takhle to vypadá, když se opravdu, ale opravdu naštvu. ()

jarmik

Přestaňte už dělat k romantickým filmům pokračování, prosím. Válka může pokračovat, gangsteři se mohou nadále střílet, komici mohou nadále bavit, detektivové vyšetřovat apod. Pokud ale máme film o lásce, nedělejte k němu kopii, proboha. Nebo počkat, mám nápad! Natočíme Titanic 2, oh yeah! Všechno bude úplně stejné, jen vyměníme herce a trochu pozměníme zápletku (ale tu loď potopíme, to jako zas jo...). Akorát na konci se nějaký promrzlý Leův (Jackův) následovník neutopí ani neumrzne, ale vyplave zpátky nahoru a zakřičí "Lucy, lásko, byl jsem chytat ryby! Vstávej, ku*va, už jedou čluny!" a Lucy odpoví "Marku, vždyť já nařídila budíka, tak co plašíš?", načež se Mark začervená a přizná "Jsem to ale moula, viď že jo?" Následuje vycházející slunce a pohled na racky chechtavé (pro efekt). THE END! Rozpočet: 500.000$, tržby: kdo ví? Kvalita: mizerná. Ale hlavně, romantika prostě nejde kopírovat. Čus. ()

Paldiny

Ak by film niesol názov ´Havana Nights´ nebol by toľko bičovaný. Takto sa chtiac-nechtiac musí porovnávať, z čoho by nevytancoval ani nebohý Patrick. Zasadenie do porevolučnej Kuby a zblíženie tunajšieho chlapca s Americkou kráskou je fajn nápad. Do toho krásne zapadá exotická hudba a pohodový feeling. Ale za to priživovanie sa na značke musí byť človek prísnejší. ()

• Film byl natáčen v Portoriku, přestože se děj odehrává na Kubě. (Bauer)
  • Ani Romola Garai (Katey) ani Diego Luna (Javier) neměli před natáčením žádný profesionální taneční výcvik ani zkušenosti. Deset týdnů před začátkem natáčení odjeli do Portorika a tam denně trénovali osm hodin s producentkou JoAnn Fregalette Jansen a čtyřmi dalšími tanečníky a choreografy. (Bauer)
  • Diego Luna (Javier), který se naučil tančit za šest týdnů, přiznal, že normálně nejlépe tančí, když má v sobě několik piv. (Bauer)