Podivný případ Natalie Grace

• USA The Curious Case of Natalia Grace

Adopce údajně šestiletého ukrajinského sirotka Natalie Barnettovými se změní v noční můru, když se dozví, že jí možná není ani šest, ani není Ukrajinka... (TV ID Xtra)

Djoker

Nejlepší scénáře píše život v Americe. Případ Natalie Grace je navíc děsivější než klasické true crime příběhy plné krve, mrtvol a úchylů, protože začíná obyčejnou adopcí postiženého dítěte. Postupně se však přechází z trpasličího psychopata přes domácí násilí až na možný justiční omyl. Největší hvězdou série je samozřejmě pan Barnett, který si přítomnost kamer neskutečně užívá a za svůj výkon by si zasloužil nějakou cenu. Jen ty údajně zapomenuté porty se nám začínají trošku opakovat. ()

DaweLUL

Wow, okej. So nejdřív jsem byl asi zklamaný a určitě ovlivněný filmem Orphan (2009), kdy jsem si trochu přál aby se jelo podle stejných kolejí a z malé Natálky se stalo vraždící monstrum, a filmaři se toho v prvním díle určitě chytli a udělali z malé holčičky satanovo dílo. Bohužel (bohudík) se nakonec věci dostávají více na povrch a vy více než to "dítě" začínáte nesnášet rodiče. Pár zajimavých twistů tam bylo, nic co by se však nedalo dopředu odhadnout. Musím se ale přiznat, že občas jsem se zasmál až "komediálním" výjevům otce, kdy mi přišlo že až moc přehrával. Nebo třeba scéna s "nevypnutým" mikrofonem jednoho ze synů, no prostě tam bylo až moc náhod najednou. A samozřejmě další důkaz toho, jak dokáže být americký systém zvrácený, kdy senilní důchodce (soudce) rozhodne "od oka" kolik má kdo jaký věk. :D Solidní 4*. ()

BadassX odpad!

Neuvěřitelná ukázka moci mediální manipulace. Úvod vystavěný tak, že máte dojem 30ti leté psychopatky v těle 9ti leté holky, nebezpečné a zvrácené a druhá část otočka o 180… 9ti leté dítě které nechají ty mrdky bydlet samotné. Logicky se chová jak se chová. Sama v bytě, bezmoc, smutek, strach, potřeba mít alespoň nějakou pozornost, sociální vývoj na nule - vždyť si jej neměla kde rozvinout a tak logicky neví co je vhodné a co není. A obě svině bez trestu…. Silný příběh natočený silně manipulativním způsobem a to na tom stojí za hovno. ()

Arsenal83

Človek akoby sa ocitol v bubline bláznov a patologických klamárov. Od otca, cez matku, syna, až po adoptovanú Ukrajinku. Neskôr sa pripoja i svedectvá susedov so samými protichodnosťami a na záver po šiestej časti si uvedomíte, že hoci to je z pohľadu práva uzavreté, vy tie odpovede stále nemáte. Michael Barnett je mega zlý herec, ten má snáď dlane potreté cibuľovou šťavou jak tam permanentne plakal a už z mimiky vidíte, že jemu samému sa z toho chce smiať, ako prehráva. To ale nevysvetľuje, prečo susedia na Nataliu Grace spomínajú ako spomínajú a netreba zabúdať na tie podivné príhody sexuálneho charakteru. ()

Warhorr

No solidně zamotaný psycho. Ze začátku Orphan vibes jako prase. Dokument vlastně jede první dva díly na stejný vlně, jako by proti Natalii. Jenže pak se to všechno rázem otočí a člověk se nestačí divit. Avšak i po skončení si pořád říkám '' Kde je krucinál pravda ? A kolik jí je doopravdy let ? '' Tady se strašně těžko příklání k jedné či druhé straně. Když už jsem si myslel, že mi je něco jasné, stejně se objeví něco, co to začne zase vylučovat. Možná jeden z nejpodivnějších případů, co jsem kdy viděl. Jo a fotřík docela srandovní, tam však taky nevím, jestli to hraje, nebo je takto opravdu emočně vypjatý. ()