Budúcnosť pôsobí naozaj hrozivo. Vďaka stále stúpajúcemu počtu superhrdinov už na svete nezostali žiadni zločinci, ktorých by bolo možné krotiť a usmerňovať. Táto skutočnosť najviac trápi miliardára Lancea, alias Kapitána Úžasného, ktorý tak nemá do čoho pichnúť a na smrť sa nudí. Aby jeho mesto Champion City zažilo aspoň nejaké vzrušenie, zaslúži sa o prepustenie obávaného gangstera Casanovu Frankensteina. To bola ale chyba. Casanova Frankenstein sa má k svetu a Lancea unesie. Druhoradí superhrdinovia sa dostávajú nečakane k slovu. Ich cieľ je jasný oslobodiť kapitána Úžasného z rúk nebezpečného šialenca a zachrániť celý svet. (oficiálny text distribútora)

Mrkvič

I přes mizerná hodnocení jsem měl díky tématu a obsazení poměrně velká očekávání. Hodně brzy se ale vytratila. Vlastnosti "superhrdinů" jsou možná zábavné na papíře a prvních pár vteřin ve filmu, ale pozorovat to dvě hodiny? Náročné. Není se ani moc čemu zasmát a pár trapných vtipů se dokonce několikrát opakuje. Uf. Bohužel měl film mizerné tvůrce a vznikl ve špatné době. Nakonec jedno z mála pozitiv byla nádherná Claire Forlani, která rozjasnila svýma očima každou scénu, kde se na pár vteřin objevila. ()

salamandrr

Chtěli ste ve věku 10-ti let být členem superhrdinského uskupení, tak tady máte šanci. Pan vztek (umí se naštvat a mlátit do všeho kolem), Modrý rádža (hňup v indickejch hadrech co hází vidličky), mistr rýče (trouba s rejčem a hornickou helmou), splín (prdící sralbotka s po´dovanym ksichtem), koulařka (dcera bowlingového hráče, která má otcovu lebku jako bowlingovou kouli) a někdo neviditelný, který svou schopnost neovládá...jistě byst ezapadli jako třeba geek, který mlátí klávesnicí ()

masw

Je mi moc líto, že jsem musel po hodině zastavit nahrávání tohoto filmu. Moc jsem se na něj těšil protože Stiller, Azaria i Macy patří k mým oblíbencům a navíc ještě v cameech se měl objevit Dane Cook (Klikař Charlie), Luiz Guzman (Hele kámo, kdo tu vaří) a dokonce i Michael Bay! Bohužel jsem si jich neužil, protože tento film opravdu stojí za prd, až se mi chtělo zklamáním brečet. To není k smíchu, ale k pláči, škoda. ()

tron

Podarená, ale prehliadaná (asi právom) paródia na komiksy. Najväčším plusom sú postavy (lebo hrdinovia to nie sú). Babrák na babrákovi. Úbožiaci na pohľadanie. Napr. William H. Macy ako chlap, ktorý bije ľudí lopatou (opakujem – bije ľudí lopatou). Alebo chlapík, ktorý je neviditeľný... ale iba ak sa naňho práve nikto nepozerá. Bohatý kasting je síce v takejto kravine (že sa musím takto vyjadriť) nezvyčajný, ale chápem, prečo všetci podpísali, na papieri to muselo vyzerať bohovsky vtipne. Preto škoda plnými hrsťami rozdávaných nevydarených počítačových trikov, nemiestneho humoru a nevydareného finále. Malo to na viac. 50 % ()

RAPTTTOR

Hloupé? Ano! Přiblblé? Ano! Stupidní? Ano! Jednoduché? Ano!... Souhlasím!!! Přesto přezevšechno velice milé a pohodové. Pokud se chcete příjemně bavit a máte rádi komiksové hrdiny a „luzři“ co všechno pokazí s nadšením sobě vlastním, bude tohle to pravé ořechové pro Vás. Je tu jeden super-hrdina, který je kupodivu domýšlivý a nemá rád staré lidi a děti, a u kterého se ukáže, že to takový super-hrdina není!!!! :-) Pak je tu jeden velký lump, který má partu malých lumpů a tihle chtějí zničit celé město(kupodivu ne celý svět)!!! Ale naštěstí jsou tu ti „luzři“(rozuměj hrdinové z lidu)!!! :-) ()

• Casanova Frankenstein (Geoffrey Rush) jezdí ve voze Chevrolet Corvette z roku 1978 (Terva)
  • Luis Guzmán hrál prodavače v mexické restauraci, ale jeho scény byly vystřiženy. (Terva)
  • Natáčení probíhalo v kalifornských lokalitách Los Angeles, Lakewood a San Marino. (Terva)

Van Damme bez Seagala

Van Damme bez Seagala

14.05.2009

Ale zato s britským řízkem Vinniem Jonesem. Možná je to nakonec lepší volba – Jonesovi spíš uvěříme, že je druhým nejlepším zabijákem na planetě, než nějakému hrochovi s copem. O čem je vlastně řeč?… (viac)