South Park: Joining the Panderverse

(TV film)

Cartmanovy hluboce znepokojivé sny předpovídají konec života, který zná a miluje. Dospělí v South Parku také zápasí se svými životními rozhodnutími, protože příchod umělé inteligence obrací jejich život vzhůru nohama. (catnipped)

3DD!3

Geniální. Takhle dokonale vystihnout součastný sociální stav světa. Trefné hlášky, ve kterých dřímá pravda a úpadek civilizace skrytý v neschopnosti opravit panty od elektrické trouby. Děsivě vtipná vize, kde se Cartman dostává do paralelního vesmíru, který místo patriarchálních bílých mužů obývají výhradně černé lesbičky a Kathleen Kennedyová. Pointa o lenosti nemá chybu. Disney se právě teď zamyslel. ()

pornogrind

V začátcích jsem na South Parku hodně ujížděl a pár sérií mám za sebou. Přiznám se ale že ty novější už nesleduje. Viděl jsem samozřejmě i South Park: Peklo na Zemi(1999) nebo Městečko South Park: Říše fantazie(2008). Sem tam v bedně zkouknu nějakej díl. Jsem rád, že South Park pořád drží krok a jde s dobou. Což je vidět i na tomhle dílku a na tom do čeho se trefují a kam směřují narážky. Takže South Park: Joining the Panderverse to má u mě za 4hvězdy. ()

Frajer42

Další díl, který ve dvou, dá se říct oddělených dějových linkách, představuje problém genderového šílenství, který kurví nejenom kinematografii a ve druhé lince prudký boom umělé inteligence a na druhé straně postupně mizející schopnosti manuální zručnosti. Bohužel mi to přišlo, že měl díl tentokrát hodně přiškrcené koule a nedokázal se pořádně odvázat. [60 %] ()

M.i.k.e

South Park už delší dobu není co býval, ale na rozdíl třeba od Simpsonů si stále drží celkem kvalitu a tenhle speciál je toho důkazem. Na jedné straně trefování se do američanů a jejich manuální neschopnosti a na straně druhé trefování se do myšáka (a nejen jeho) a současného trendu všechno předělávat dle současné woke rétoriky. Asi to mohlo být ještě trochu drsnější, ale i tak je tady toho dost a vtipné to je solidně…70% ()

legatio

Velké očekávání, ale na 5* to není. Zase tak moc srandovní to nebylo. Něco tomu chybělo, možná delší stopáž a nějaké epické finále jako mělo Peklo na zemi. Ale snad je tohle začátek velkých změn, které jsou potřeba. Lidi už mají dost toho, co se ve filmech a seriálech děje. A řekl bych, že je škoda, že je to celé zaměřeno jen na Disney. Celý dnešní Hollywood je Panderverse. Každopádně Kathleen Kennedy teď bude o něco slavnější a ne zrovna tak jak by si přála :D ()

• V kanceláři ve Walt Dysney jsou vystaveny předměty, které odkazují na filmovou sérii Star Wars. (Duoscop)
  • V čase 34:52 můžete na pozadí slyšet hudební parodii z filmu Terminator 2 (1991) a Kathleen Kennedy běží za Cartmanem jako android T-1000. (catnipped)