Božská relikvia 2

• Česko Božská relikvie 2 (viac)

Jackie je tajný agent, kterého vláda pověřila neobyčejně nebezpečným úkolem. Musí najít a získat nacistické zlato, ukryté před 40-ti lety v severní Africe. Tento úkol nebude snadný, neboť Jackie není jediný, kdo se o tento poklad zajímá. Chtějí se ho zmocnit i gangsteři, kteří jsou ochotni dopustit se čehokoliv v zájmu získání pokladu. Na plátně se opět objeví hongkongský Indiana Jones, který se jako vždy úspěšně postaví proti všem nepřátelům. Samozřejmě i v tomto filmu se setkáme s humorem charakteristickým pro Jackieho filmy a na konci se zasmějeme nad kopancemi při natáčení scének. (oficiálny text distribútora)

haj

Film je po všech stránkách povedený, stejně jako výběr Jackieho partnerek, příběh svižně ubíhá, bláznivý humor se prolíná s originálními a o poznání dražšími akčními scénami a vše vrcholí ve velkém podzemním bunkru scénou ve vzdušném tunelu (zde se Jackie inspiroval filmem Bustera Keatona Steamboat Bill, Jr.). ()

Martin741

No... neviem, ako to napisat, ale proste videl som Cenove eskapady kung fu vhodne premiesane s humorom, a Dzeki Cenovi humor ide. Ono cinsku kinematogtrafiu nnemusim, len1 -3 ludi, Cena a povedzme ohybneho tlustocha Sammo Hung kam Bo-a, ten co stvara za masakre, to je radost pozerat. Tuna Hung Kam Bo nebol, coz je skoda, Cen si ale vystacil sam, je aj namysleny - hm, ma na co . Jo a Dzeki Cen bol vzdy funda samotneho Spielberga . 90 % ()

Khare

Pokud pominu to, že Jackieho výkony byly jako vždy úžasné - že bylo skoro všechno, hereckými výkony počínaje, absurditou příběhu konče, psychedelicky přitažené za vlasy, jsem přijala jako samozřejmost hned na začátku a díky tomu jsem se úžasně bavila :) Možná jsem divná, ale smála jsem se nahlas - jako crazy komedie Božská relikvie 2 funguje rozhodně skvěle ()

Hellboy

Oproti prvnímu dílu výrazně vulgárnější, je zde snaha o co největší množství vtipů, a ačkoliv už v předchozím díle byli hrdinové neohrožení, zde jsou to bozi, kterým nic nehrozí. Trochu tím upadá napětí. Divák ví, že se jim prostě nic nestane, ani škrábanec. Ale po technikcé stránce (choreografie) je to vynikající, ve výsledku skvělá zábava. ()

Yeosol

Tenhle film byl pro mě vždycky obrovským zážitkem a to i přesto, že jsem ho poprvý viděl se slovenským dabingem, který se, jak už většina z nás víme nevyznačuje tou nejlepší kvaliou. To ale nezměnilo nic na tom, že jsem ho skoukl a parádně jsem se u něj pobavil. Jednoznačně patří k nejlepším Chanovkám. ()

• Jackie Chani si při pádu z řetězu vymknul hrudní kost. (CrypzzXD)
  • Ústřední filmová melodie, kterou nazpíval Jackie Chan, zazní v hongkongském sestřihu filmu. (Rominator)