Ať jste japonská školačka, australský pastýř ovcí, ruský kosmonaut nebo ná-čelník afrického kmene, v úvodu se ukáže, že všichni znají SPICE GIRLS. Ale ví někdo z nás, jaké opravdu jsou? Film nabízí šanci poznat skutečnou osobnost děvčat. Film zachycuje rušný týden v životě superhvězd před jejich velkým koncertem, jemuž chybí "koření" neboli "šťáva". Po úspěchu alba na celém světe jsou děvčata pod silným tlakem a pozornost médií je obrovská. Film začíná úspěšným vystoupením skupiny v programu Top of the Pop a následuje non-stop cirkus-fotografování, natáčení videoklipu, interviews, zkoušky, chaos v zákulisí koncertů, a všichni se snaží odhalit, v čem je příčina tak obrovského úspěchu. Děvčata stihnou dát všem svým fanouškům to, co opravdu chtějí - pohled na skutečnou lidskou tvář jejich idolů, jejich upřimná vyznání o mezilidských vztazích, lásce, penězích a o vysoké ceně slávy... (Intersonic)

Radek99 odpad!

Hodně špatně natočené porno :-) Režisérovi se sice docela povedl casting, ale ten scénář je fakt zpackanej. Proč se proboha v pornofilmu objevuje psychologický náhled do duše hrdinek?!?!?! Proč se tam pátrá po ,,skutečné osobnosti" těch ženských? Divákům (hlavně teda asi těm mužským) jde přece o docela jiné věci:-) ()

manonfire

Musím dát aspoň hvězdičku, protože nikdy jsem nebyl do žádné celebrity zamilovanější než do Sporty Spice Mel C. No a protože ty nádherné oči má dvě a ti dojemné dolíčky ve tvářích má taky dvě stejně jako já koule, které právě převzali oteže rozhodování, tak dám hvězdy stejného počtu. Chtěl jsem dát čtyři....to víte ženský vás zblbnou. 30% ()

fruitbueno odpad!

Pamatuju si, že jsem na tom byla v páté třídě v kině a zatímco se to mým soudružkám pozdávalo, já jsem se už tehdy bila do hlavy a říkala si: Co je tohle za sračku?! Kdybych to měla vidět s odstupem těch x let teď, tak to asi nedám a zvracím do pytlíku od prvního skřeku po poslední decentní tónek. Achjo, ale svého času nejspíš pecka. Čas letí, děcka........ ()

dr.horrible

A Hard Day's Night meets Charlie's Angels. Ale bez humoru, zato pekne trápne. Akcia lacná, vtipy ešte lacnejšie a nebál by som sa použiť slovo groteska. Nepatrím k tým, čo Spice Girls (World) vyčítajú všetek ten kalkul (konieckoncov Julien Temple to všetko začal už o dvadsať rokov skôr a pozrite ako to pekne dopadlo). Samotné Spice-ky zas tak trápne neboli (až na Victoriu - tak nesympatická postava sa len tak nevidí a herecky je na tom z dievčat tiež najhoršie, ale vtedy, keď ešte nevyzerala ako múmia, sa na ňu dalo aspoň pozerať) a v rámci svojich schopností (Madonna level) sa sem-tam snažili aj hrať. Horšia je tá celková debilita a naivita scenáristov, a to, že si sami zo seba robia srandu, to je tu povinnosť a nie niečo, čo by bolo potrebné chváliť. Pri týchto údajne zlých filmoch vždy dúfam v nejaký ten zázrak, no zase nič. Nenahnevalo ma to, nostalgia k časom základnoškolským sa u mňa tiež neprejavila, odpad to je a tú jednu hviezdičku dávam skôr zato, že milujem britský prízvuk. A za Emmu Bunton. ()

vesper001

1/10? Ne. 0,5/10? Ne. 0,0000001/10? Ne. Přála bych si, aby se ty hvězdičky daly nějakým úplně miniaturním virtuálním třeskem štěpit. Dala bych jeden cípek z jedné. Nemůžu dát odpad filmu, kde se byť jen chviličku vyskytuje Hugh Laurie (a že je to hvězdná chvilka, n'est-ce pas? :). Taky se tu mihne Stephen Fry a pár dalších, kteří svou pouhou přítomností trošičku hvězdného prachu vydřou. Beztak jistě nemine den, kdyby si nesypali popel na hlavu, že tehdy neodjeli do Nepálu a nezačali žít smysluplným životem nábožných koz místo natáčení s těmihle kozami. ()

• Frank Bruno bol pôvodne obsadený do úlohy vodiča zájazdového autobusu, no nakoniec od natáčania odstúpil kvôli osobným nezhodám so Spice Girls. Nahradil ho Meat Loaf. (m.a.t.o.)
  • Richard Briers a Roger Moore natočili svoje scény za jeden deň. (m.a.t.o.)
  • Evidenčné číslo autobusu "5 GIRLS" by v skutočnosti vo Veľkej Británii nemohlo byť nikdy vystavené, pretože nezapadá do žiadneho z povolených vzorov. (m.a.t.o.)