Komik v krizi prokáže laskavost ženě, která na tom není zrovna nejlíp. Ta se do něj ale úplně zblázní a převrátí oběma život vzhůru nohama. (Netflix)

Recenzie používateľa Necrotongue k tomuto seriálu (2)

Epizoda 1 (2024) (E01)

Soudě podle reakcí většiny uživatelů, je chyba nejspíš ve mně, ale úvodní epizoda mě příliš neuchvátila. Nebo jinak; byla mi poměrně nepříjemná, takže jsem byl vděčný za decentní stopáž. No nevím, nějak jsem se do příběhu nedokázal dostat a doufám, že se děj nevyvine předpokládaným způsobem a nedojde na vaření domácích mazlíčků. / Poučení: Pokud se o tebe zajímá žena, se kterou nechceš nic mít, vol slova velmi, velmi opatrně. ()

Epizoda 2 (2024) (E02)

Jo, už je to jasné, jsem jedním z nemnoha diváků, které seriál neoslovil. Při sledování druhé epizody jsem opakované zoufale kontroloval, proč osmadvacet minut trvá už minimálně hodinu a čtvrt. Martha vypadala opět příšerně, chovala se šíleně, ale na Annie Wilkes stejně neměla; hlavním problémem byl pro mě ale opět Donny / Tony, který se znovu choval jako naprostý idiot, a mně už fakt nebaví tuhle dvojici sledovat, takže po druhém dílu přiznávám porážku a jdu od toho. / Poučení: Debil zůstane debilem. ()

Netflix odhalil nové britské projekty

Netflix odhalil nové britské projekty

13.12.2020

Streamovací gigant Netflix zveřejnil své plány pro tvorbu celkem sedmi nových a rozmanitých originálních sérií, které hodlá realizovat v rámci britské odnože své produkce, do níž investuje stále víc… (viac)