Temně komediální thriller, ve kterém se parta autorů podcastu rozhodne přijít na kloub záhadnému zmizení tří lidí v idylickém irském městečku. (Netflix)

CAR0DEJ

Silná náladovka. Buď vám to sadne a potom si to celé riadne užijete alebo to budete považovať za priemer nanajvýš. Je to ako to dievča, čo objektívne nie je sexbomba, ale subjektívne vás to k nej strašne tiahne. ()

Carcooli

1. Geniální humor, skvělá satira a místy dost neotřelé dialogy, které mě fakt rozesmály . 10/10 2. Hlavní hrdinka Daph mě teda vůbec neoslovila. Ta herečka se do té role vůbec nehodí. Hrát si na drsňačku a ve skutečnosti být slabý narušený jedinec s traumatem z dětství - ok. Ale k téhle herečce to fakt nešlo. Další dva hrdinové byli ale skvělí a nejvíc mě bavily fóry na téma podcastu "to ještě někdo poslouchá?" 8/10 3. Co mě nebavilo vůbec, byla dějová s linka s Daph, kdy honí po kláštěře přízraky z dětství. Nuda jak sviňa.  0/10 Ve výsledku moc dobře vypracovaný scénář s hodně vtipnými momenty i vážnějším tématem. Postavy jako Teddy, Fiona... moc dobře vymyšlené. Taky chválím kameru a Irsko? Bez komentáře - nejkrásnější země světa. Výsledek: 8/10 ()

doriana.g

Strašně nesympatické postavy. Ona jde přes mrtvoly rovnou, on přes rozhovory, tupá míšenka je spíš do počtu. Záhada ztrácí smysl v momentě, kdy jeden "ztracený" je místní Pavarotti. Pak už je to jen otravné, ale fakt otravné, plkání ala podcast..... Irsko a jeho obyvatelé zi zasloužili ty dvě. ()