Prebudenie v Rene

• Česko Probuzení v Renu (viac)

Dva manželské páry, Roy s Candy a Lonnie Earl s Darlene, se znají dost dobře a myslí si, že je už nic nemůže překvapit. Jednoho dne se rozhodnou splnit si svůj sen a vydají se ve zbrusu novém autě na společnou dovolenou do Nevady na velkou přehlídku silničních korábů. Po cestě plné zážitků ale vychází najevo, že s jejich přátelstvím je něco v nepořádku a že jiskra přeskočila, kam neměla. (oficiálny text distribútora)

waits

Jsem viditelne v mensine, ale me se to libilo. Je pravda, ze nekomu muze pripadat, ze tam neni vubec zadny humor, ovsem ja jsem si ho nasel:) Obsazeni je kralovske, BIlly Bob Thorton osobity jako obvykle, Patrick Swayze tentokrat ponekud prostoduchy, Penelope Cruz jako lepsi call girl, Charlize Theron.. ()

Mr.Apache

Woodyallenovka v buranském balení, nenápadně aspirující na klasiku. Chytré a často hodně "ze života". Jen škoda toho přifařeného dodatku v úplném závěru. Ten byl tak trochu jako z jiného, o dost hloupějšího filmu. Při hodnocení jsem si raději představil, že tam ty poslední zhruba dvě minuty nebyly. (A ještě i pak jsem musel trochu přimhouřit oko. :-) Jinak příjemně strávený večer v poměrně hvězdné společnosti. Potěší i to, že Patrick Swayze si po Donniem Darkovi opět vybral roli, kterou dokazuje, že smysl pro humor a inteligentní nadhled mu na "stará kolena" rozhodně nechybí. ()

Michelle75

Natashu Richardson jsem /bohužel/ viděla v asi jen třech filmech ,zbytek ústřední trojice mám hodně ráda. Velmi příjemná komedie,kde vás herecké výkony potěší a jednoduchý příběh snad pobaví. Řekla bych, že snímek působít tak o deset let starší,ale v tom dobrém slova smyslu. Mimika Billyho Bob Thortnta je úžasná a když už nic jiného, tak by mě stačilo sledovat jen jeho. Nicméně je toho ke sledování mnohem více a pokud má člověk náladu na nenáročnou komedii, tak vřele doporučuji. Robosaurus-bomba.:)). ()

farmnf

Opravdu velice stupidní poloviční road movie. Dopředu víte jak to dopadne s plodností Patricka S. a dopředu je jasné, že když si zašukali ti druzí, tak se na to příjde v tu nejméně vhodnou dobu. Penelope C. tu hraje štětku, což mě překvapilo, je na plátně čisté 2 minuty. Nejvíc mě na této kravině zaujal profil američana. To je kolík, který chce šoustat-nějak si to omluví, pokud se jedná o ženu kamaráda, chce auto a to velký a silný a chce steak a to 2,5 kg a chce dovolenou v Renu v záři světel a rachotu rulet a chce moře piva. Dovede se posrat z hotelovýho apartmá, kde má plazma asi milion palců. Když tyhle idioty člověk vidí na plátně i s jejich slepicema, připadá si jako osvětový vzdělaný evropan se slovanskými kořeny. ()

ThomasL

Píšu tenhle komentář asi po týdnu, co jsem zhlédl tenhle snímek a horko těžko si vzpomínám, o čem to vlastně bylo. Místy jsem se dobře bavil, ale žádná velká sláva to nebyla. Když nevíte, co s načatým večerem, tak si to klidně doma pusťte, ale věděl bych o lepších způsobech zábavy, než je tenhle film... ()