Happy Tree Friends

• USA Happy Tree Friends

Americký animovaný komediální seriál, který se stal mezinárodním televizním hitem, vypráví o roztomilých zvířecích kamarádech a jejich dobrodružstvích, která dobře začínají, ale skoro vždycky skončí nějakou pohromou.  Americký animovaný komediální seriál, který se stal mezinárodním televizním hitem, vypráví o roztomilých zvířátkách a jejich dobrodružstvích, která ovšem vždycky skončí nějakou pohromou. Do nesourodé partičky kamarádů patří mimo jiné králík, tchoří slečna, los a bobr, ale ať už si udělají piknik v lese, vydají se po medvědích stopách nebo zamíří mezi zběsile jedoucí auta, je jasné, že zmatek na sebe nenechá dlouho čekat. (oficiálny text distribútora)

ivishka

Asi nejsem milovníkem morbidního humoru, protože tomuto jsem nikdy nepřišla na chuť. Přijde mi nechutné, že vnitřnosti tak krásně zanimovaného králíčka nebo veverky atd se rozprsknou někde na zemi nebo z nepochopitelného důvodu se omotá jeho oko s nervy na strom.. prostě nebýt tolika vulgarit a nechutností možná by se mi to líbilo. Bohužel tahle brutalita je shledávána zajímavou tak jen říkám za sebe, že se mi tento druh humoru značně nelíbí podobně jako u kraťásků Itchy a Scratchy v Simpsonech... Dvě hvězdy za krásná zvířátka a nic víc. ()

StrixCZ odpad!

Nemám nic proti drsnějšímu humoru. Líbí se mi třeba Team America nebo South Park (film i pár dílů seriálu), protože narozdíl od tohoto fekálního produktu v nich najdete např. řadu trefných a vtipných narážek na filmová klišé, lidskou tupost nebo slabosti. Oproti tomu Happy Tree Friends jsou samoúčelně nechutní, ohavní (už jsem zmiňoval "nechutní"?) a naprosto retardovaní - opravdu nechápu, jak může někdo postavit seriál výhradně na vymýšlení způsobů, jakými nechat bez jakéhokoli smyslu, důvodu či jen náznaku dějového rámce umírat kreslená zvířátka co nejodpornějšími způsoby a (co je na tom nejhorší) ještě si touto zvrhlostí získat zástupy nadšených fanoušků... Asi nemám smysl pro humor =P ()

Zodd

Jednou dvakrát možná pobaví samoúčelné gore na zvířátkách, pokud najdete správné díly. Idiotský los má něco do sebe, generál trpící dost závažnými záchvaty vzteku a dvojice lupičů taky. Ale přišlo mi, že šablona každé postavy je až moc okatá a po několika zhlédnutí musí přestat bavit. Navíc jakákoli nadsázka nebo parodie (nebo spíš náznak) se v seriálu objevuje výjimečně, jediný cíl je zvířátka brutálně zlikvidovat, ať už postupně nebo urychleně. Mám rád humor, nemám na něj nijak směšně vysoké nároky, ale nenašel jsem ho. Násilí nebo gore mi doopravdy nevadí, pokud není příliš samoúčelné, ale tento snímek u mě selhává úplně. Kvůli vysoké popularitě jsem tomu dával mnohokrát šanci, viděl jsem mnoho epizod, ale nechytl jsem se. Itchy a Scratchy jsou mnohem vtipnější (i když mohl Scratchy trochu víckrát zmasakrovat Itchyho), opakované zabíjení Kennyho ze South Parku svým způsobem taky. A mnohokrát jsem se smál i u animového filmečku Indigen (ať už spin-off, rip-off nebo předloha Ice Age, je to jedno), který si na tomto webu moc dobře nevede. Ale Happy Tree Friends nedávám. Na nejnižší hodnocení nejdu kvůli některým světlým chvilkám, ale to je vše. Proč mě jen nepřekvapuje, jaký follow má tato fetišistická záležitost na DeviantArt, zejména ta odvrácená měsíční strana? Sáhněte po Verhoevenovi, Tarantinovi i třeba starých Newgrounds videích, dostanete rozhodně více. ()

Koryntos

Co může být víc k smíchu než cizí neštěstí. Všimla jsem si, že vždycky všichni umřou až na sobíka, na to, že je hrozně nešikovný, tak z toho vždycky nějak vybruslí. Nejlepší díl byl, jak na sobíka spadnul strom a on si musel odrejpat tu nožičku, to mi cukal, až palec u nohy jak jsem s nim soucítila. Jojo, nezáleží na tom, jak dobře jejich den začne, ale vždycky skončí katastrofou, takže nějak podobně jako můj běžný den. Navíc ta melodie je nakažlivá a dlouho se nedá dostat z hlavy. ()

Ajinka126

Zprvu když jsem se k nějakému dílu dostala, přála jsem si, aby se nic brutálního těm rozkošným postavičkám nestalo. Po té, až jsem prokoukla, že každý díl je o brutalitě, jsem doufala, že je zabijí rychle a já nebudu muset sledovat animák- jatka. No a na po třetí jsem to už sledovat přestala, protože se ani jedno z mých přání neuskutečnilo:) ()

• Inspirací pro postavu Disco beara byl Disco Stu ze seriálu Simpsonovi (od r. 1989). (t.mon)