Odvážne a krásne sexi agentky Natalie Cooková (Cameron Diaz), Dylan Sandersová (Drew Barrymore) a Alex Mundayová (Lucy Liu) majú opäť plné ruky práce! Tentoraz ide o dva na prvý pohľad úplne obyčajné prstene - v skutočnosti však skrývajú veľmi cenné informácie, pomocou ktorých je možné odhaliť novú identitu všetkých osôb, zaradených do národného programu na ochranu svedkov. Keď svedkovia postupne začínajú zomierať, Charlieho anjelov čaká nová nebezpečná úloha! Len ak využijú svoj nesporný talent na majstrovské prezlečenia, dokonalé špionážne schopnosti a znalosť bojových umení, podarí sa im zastaviť zákerného páchateľa - tajomného „padlého anjela“ Madison Leeovú (Demi Moore). Za výdatnej podpory spoľahlivého spolupracovníka Jimmyho Bosleyoho (Bernie Mac) sa ostrieľané trio vydáva v ústrety novému dobrodružstvu, ktorého priebeh nečakane naruší Dylan, pretože nečakane bude musieť čeliť temnému tajomstvu zo svojej minulosti - tajomstvu, ktoré ohrozí životy oboch jej najlepších priateliek... (TV Markíza)

Tyler

Dvojka „Charlieho andílků“ se drží obvyklého receptu pro pokračování do posledního písmena - akce je víc, je hustější a absurdnější, děvčata špulí rtíky, vypínají prsa a kroutí zadečky ještě rajcovnějším způsobem, humor je ztřeštěnější, převleky bláznivější, režie úchylnější a Lucy Liu konečně dostala do ruky pořádný bič...Ale celkově to na jedničku přece jen něco ztrácí – možná je to tím, že už jsem věděl, do čeho jdu a čelist mi tím pádem neklesala k zemi tak často jako u prvního dílu :). Přesto pod 4* nepůjdu ani náhodou a to nejen kvůli ústřední trojce, Demi Moore, Crispinu Gloverovi, irskému gangu a...a...a... Btw Prodigy fungují pořád spolehlivě! ()

Niktorius

Občas se prostě objeví snímek, který člověku pozmění měřítka pro precedentní posuzování filmové kvality. Charlieho andílci: Na plný pecky jsou jedním z nich a jeho obor hodnot se pohybuje někde u dna hollywoodské zábavy. Několik abnormálně protivných ženských (Cameron Diaz a Demi Moore zabít bez milosti!) se ve sto pěti minutách projančí skrze slepec stupidních a zoufale natočených scének (proboha, kde tu vidíte ty "skvělé akční scény"?), pokusí se o pár ubohých narážek na známé filmy a ještě je celý ten balast kořeněný katastrofálními triky - tomu mám říkat "pohodová letní zábava"? Never more a McG ať si maže kleknout na hrách. 10% ()

WolfR

Druhý díl Charlieho andílků je mnohem horší než ten první. Vůbec nechápu, proč musel vzniknout. Děj tady opět není stejně jako v prvním dílu a navíc aspoň ta akce, která byla dobrá v první dílu je tady špatná a kýčovitá. Opět je to celé pojaté jako videoklip, což je špatně. Postavy jsou všechny naprosto bez charakteru a herecké výkony jsou úděsné. Celé tomu nasadilo korunu, že ani těch pár vtípků, co tu je, není vůbec směšných, ale naopak všechny jsou trapné a dialogy jsou na tom stejně, bezduché a trapné. Hrůza a děs! Všichni, kdo na tom filmu pracovali by se měli stydět za tuhle nudnou blbost, co stvořili! Jediné co je na tom filmu zajímavé jsou tři sexy slečny (Diaz, Barrymore, Liu). 1 hvězda. ()

Legas

Jestliže první díl byl akčně parodizující odpověď na Matrix, pak Na plný pecky je hotový Reloaded. Přeplácanost je nová hollywoodská zbraň. Něco jako: Už nás nic nenapadá, tak dejme na staré osvědčené triky a naplácejme toho tam co nejvíc. První polovina tvůrcům prošla. Opět jsem se bavil spoustou známých tváří na plátně, opět hodně povedené parodie, ale v druhé polovině už jsem to nesežral. Dobře, je to bláznivina, ale i ta má své meze. ()

Fiftis

Veľmi mizerný akčný film, ktorý mi miestami prišiel dosť trápny. Akčné scény boli až nechutne nereálne a to, ako dievčatá prežila hromadu kopancov, pádov a striel mi prišlo dosť naivné. O nejakom zmysluplnom deji sa tiež v tomto prípade hovoriť nedá. Klady filmu nachádzam len, ak sa na film budem pozerať ako na paródiu, ale to asi nebolo pôvodným zámerom tvorcov. ()

• Sirotčinec, kam jdou andílci v převlecích za jeptišky, je ve skutečnosti Playboy Mansion. (The.r.y)
  • Když andílci svařují v přístavu, tak zazní píseň „What A Feeling“ od Irene Cary z filmu Flashdance (1983), kde byla hlavní hrdinka také svářečkou. (Duoscop)

Zemřel Bernie Mac

Zemřel Bernie Mac

11.08.2008

Letošní rok si dost možná udrží ošklivé privilegium v tom, že během něj zemřelo nejvíce filmových hvězd. To, že se na konci ledna Heath Ledger omylem předávkoval léky a nemůže si tak bohužel užívat… (viac)

Parta tragédů změnila kapitána

Parta tragédů změnila kapitána

07.03.2007

Adaptace všech možných i nemožných komiksů jsou prostě v kurzu. Poté, co prosákly na veřejnost zprávy o možném zfilmováním stripů s Dilbertem, je asi všem jasné, že pro Hollywoodské producenty není… (viac)