Když si umírající dědeček postaví hlavu, začíná se teprve rozbíhat ta správná zábava: dědeček Bu-eon kdysi v mládí svému příteli slíbil, že jednou svoji vnučku provdá za jeho vnuka, nyní už čtyřiadvacetiletého Sang Mina, který se dámské společnosti rozhodně nevyhýbá a jehož jediným životním cílem nejspíše je neustále si Bu-eon dobírat. Po vlně protestů dojde násilně vytvořený pár k názoru, že nezbývá než k sňatku skutečně svolit. Svoje nechtěné manželství se ale takřka od začátku rozhodnou před okolím pečlivě tajit. Aby ne: Bu-eon je totiž pouze patnáct let. (kiddo)

Zíza

Milá, vřelá, lehoučká, poklidná, jasná, přející, životní; takové přívlastky bych mohla této romantické komedii dát. Možná je jasné, jak to dopadne, přesto jste zaručeně velmi rádi, že to tak dopadne. Vzhledem k situaci (kdy je z ní nevěrná manželka) čekáte na pořádné drama, možná i citové vydírání a jak je krásné, když se to neděje, když to jde přesně tak, jak to jde. To jen filmu přidává na kráse. Ani jednou jsem si při filmu nepomyslela: "Ježiš, to je nuda, ježiš, další scénu.", prostě odcházela jsem jako spokojený uživatel. ^^ Lepší 4* ()

Jirka_Šč

Jedním slovem: Příjemné. Reálný věkový rozdíl mezi představiteli ústřední dvojice je šest let (což se dá) a tak mi nepřipadal jejich vztah (většinu filmu sourozenecký nebo kamarádský) nijak křečovitý. Jak Mun Geun-yeong, tak Kim Rae-won, jsou herci, na které se dívám rád. Pohodová a zábavná komedie o jednom "vynuceném" manželství. Zasloužené 4*. ()

ainny

Nějak si musím vždycky na Korejce zvykat. Ani nevím proč, ale když si zvyknu, tak se většinou bavím. Stejně tomu bylo i u "malé nevěsty". Věk hlavní hrdinky mě nejdřív zarazil, ale pak se rozjela kouzelná romantická komedie. I když konec byl hodně předvídatelný, tak situace - nezřídka doprovázené smíchem - které k němu spěly byly rozehrávány nenuceně a s lehkostí, jako kdyby je herci ani nehráli. Vzhledem k tomu, že počasí nebude stát v nejbližsích měsících za nic, tak doporučuji nějaký teplý nápoj a relaxaci u Eorin Shinbu. ()

IQ Tiqe

Tohle je první jihokorejský film, který jsem viděl. Proč? Chtěl jsem zkusit něco jiného a americká tvorba (romantických komedií) mi začala připadat trochu stereotipní. Tento film byl určitě příjemným odreagováním, obzvlášť díky sympatickým hercům - nevím, čím to je, ale jak jde o jiné etnikum, působí na mě absolutně nevinně, naivně a o to víc přesvědčivěji, a i když jde v některých okamžicích ruku v ruce s klasickou romantickou kýčovitostí, není tak americky laciný. ()

jorgus

at je je hlavni zapletka tohoto filmu jakkakoliv neverohodna a scenaristicke berlicky pri scenkach v prvni polovine neverohodne, tak stejnak je to vsechno v pozadi neuveritelne pozitivniho a mileho filmu. Neni to sto procent za film ktery neni uplne dokonaly, ale sto procent za dve prijemne stravene hodiny zivota:) ()