Willie Conway, jenž se živí v New Yorku jako barový pianista, přijíždí za svými kamarády, kteří zůstali v rodném městě. Tráví s nimi několik večerů, vyplněných popíjením a nezávazným plkáním, jež se točí většinou okolo "nádherných holek", modelek a dívek z časopisů, o nichž všichni sní a přitom vědí, že jsou nedostupné. (oficiálny text distribútora)

Blackhawks

Tenhle film mám velice rád. Viděl jsem jej asi 10x a pořád má své kouzlo, jako tehdá, když jsem jej viděl poprvé.. Moc se mi líbí obsazení, opravdu skvělý výber. Je to prostě nádherný film o starších lidech, kteří přemýšlí nad svým životem.. někteří před sebou mají životní rozhodnutí, jiní jsou spokojení.. nádherná hudba a atmosféra filmu, je velké plus. ()

neo93

Velice pohodový snímek o přátelství, lásce, vztazích i dalších věcech, které se dějí v životě. Snímek vypráví o partičce přátel, nedospělých chlápků, kteří se znovu setkávají, kvůli srazu ze střední. Kromě jednoho z nich jsou všichni svobodní a nerozhodní pro trvalý svazek či založení rodiny. Jeden stále nahání bývalou ex, ačkoli spolu už dávno nechodí, druhý sice má holku, ale stále ho svádí vdaná spolužačka, zatímco jiný, který přijede do svého rodného městečka z velkoměsta, je úplně mimo z 13leté mladé dívky (Natalie Portman), ačkoli má sám doma svou přítelkyni. Navíc do města přijede pohledná sestřenice (Uma Thurman) z dalšího ze spolužáků, ze které jsou všichni jako pominutí. Ačkoli naši hrdinové většinu času jen popíjejí pivo ve své oblíbeném podniku a přitom rozebírají své komplikované vztahy, film dobře odcípá a dokáže v klidu zabavit, bez nutnosti složitého přemýšlení, což se někdy dost hodí. A na to, že se jedná o takovou vztahovou spíše konverzačně-sociální sondu do osudů jedné skupinky chlapů, dojde i na pořádnou rvačku. A to je rozhodně plus. ()

monaMis

Nadherny holky je hrozne bozi film...Akce skoro zadna, spis nulova, ale zato moc prijemne plyne a hlavni postavy jsou proste skvele! Hlavne teda Timothy Hutton, do kteryho sem se tu hrozne zamilovala... maly mesto, vanocni atmosfera kam se podivas a uzasna hudba- to je presne muj salek kavy. Jo a ..hrozne by me zajimalo, jestli se opravdu Marty (mala Natalie) a Willie (Timothy) nekdy setkali a zda to tam porad bylo..no, vsak vite co ;)) ()

*Colorado

Moc pěkný, pohodový film o tom, jak se v malém městečku neděje relativně nic a zároveň celkem dost. Povedená je zápletka ústřední postavy s Natalie Portman, která má takovou roli, že by si na ní myslel každý. Zvlášť bych upozornil na hudbu, která se zde objevuje, neboť dle mého nemohla být vybrána lépe. Rád se podívám znovu. ()

Lukoye

V pravdě hodně pohodovej filmek na neskutečně krásném pozadí zasněženého městečka někde v Severní americe. Moc se mi tu líbilu Uma, parádní postava. Jeden ze snímků, který Vás zajme a odnese na místo, kde se odehrává. Určitě bych ho mohl vidět ještě mnohokrát. ---Update: neustále na tento film myslím, vracím se, skutečně parádní dílko, skvělé. ()

• Reakce Natalie Portman ve scéně, kde ji Timothy Hutton políbí na tvář, jsou spontánní. Režisér Ted Demme se totiž s Huttonem na polibku domluvil, aniž by Natalie něco tušila. (D3VIL)