Young-ju Joo je problematická lhářka, která kvůli podvodům skončí ve vězení. Díky vypočítavému a vychytralému výstupu si zcela získá porotu pro udělování podmínek a dostává novou šanci zapadnout do světa bez mříží. Sebemenší přestupek by však pro ni znamenal okamžitý návrat do věznice, kde by si musela odpykat druhou polovinu trestu. Po všech čertech vypečená kriminálnice se dozvídá, že se její setra bude vdávat, takže na svatbu předčasně pojede osudovým vlakem, kde se nešťastným nedorozuměním seznamuje z úspěšným lékárníkem Hee-chul Choinem, který je na cestě za svou přítelkyní a hodlá ji požádat o ruku rodinným prstenem. Avšak na stanici mu prsten kapesní zloděj nenápadně ukradne a před Young-ju stojí důležité rozhodnutí, jak se v téhle situaci zachovat. Zamilovaný lékárník (který je momentálně na WC) by se mohl domnívat, že jeho veledůležitý prsten ukradla právě ona. Naše hlavní hrdinka neponechá nic náhodě a po vystoupení z vlaku dohání a následně krade zpátky zlodějovi „malý kroužek důvěry". Nevědomě však nechá svojí neméně důležitou tašku ve právě rozjíždícím se vlaku. Young-ju nemá jinou možnost, než navštívit Hee-chula a vyměnit prsten za svou tašku. Nic není tak jednoduché, jak se zdá a bývalá kriminálnice se začne topit ve svých lžích, které přerostou v jedno velké nedorozumění. Podaří se Young-ju najít svou tašku a vrátit prsten? Dostane se včas na sestřinu svatbu? (oficiálny text distribútora)

Pecival

Kouzelně naivní, zábavné a milé stejně jako hlavní představitelka. Člověk nad tím nesmí moc meditovat, jinak by ho mohli napadat myšlenky, co to je za rodinu, co věří cizí ženské než vlastnímu příbuznému nebo, že je děj naprosto předvídatelný - ale k čertu s tím..... Ha-neul Kim je jednoduše dokonalá. A kdo si to nemyslí ať si trhne :) ()

Adrian

Zápletka so zámenou osôb je jednou z najvďačnejších a diváckych najobľúbenejších príbehových peripetií. Platilo to už za čias Shakespearea a platí to aj dnes. A keď sa k tomu navyše pridá aj juhokójeský cit, hravosť a zručnosť pre žáner romantickej komédie, je veľká šanca, že ako divák nebudte sklamaní. Ja som určite nebol. I keď je pravda, že na to, aby ste si daný typ filmu zo spomínaného teritória čo najviac užili, musíte mať v sebe empatiu voči juhokórejskému ponímaniu daného žánrového konštruktu. Som rád, že medzi takých ľudí patrím a vždy si s radosťou tieto dielka vychutnám. ()

Tyckin

Zábavné a ujeté komedie Korea prostě umí, tady vymyslela i zajímavou zápletku jak to celé narafičit a o vtipné scénky není nouze (rodinka povedená :-)), i nějaké ty emoce v závěru nechybí, ale celkově to stále na úplně pozitivní dojem nestačí. Mnohé scénky vycházejí na prázdno, úplné finále by si zasloužilo něco originálnějšího, zkrátka postádám tu nějaké to koření navíc abych neskončil jen u váhání mezi 3* a 4* což je typické pro filmy jež dokázaly zaujmout, ale zároveň postrádají nějakou tu přidanou hodnotu co mne přiměje k tomu vyššímu hodnocení. ()

nash.

Je to jako kouzlo když do fádního života ospalého jelimana vtrhne energií nabité tornádo v podobě svérázné krásky. A houby v tu chvíli záleží na tom, že je to prolhaná podvodnice propuštěná na podmínku. Zejména proto, že je schopná nakopnout k životu nejen onoho jelimana, ale také mě jako diváka. A navíc téměř dvě hodiny bavit svými trhlými nápady. To vše v milé komedii nabité nejen humorem, ale také romantikou a překvapivě i dojemnými momenty, kde vše, dokonce i ty nejbanální zápletky a nejohranější podzápletky fungují na výtečnou. A navíc dokonalá Kim Ha-neul jako třešnička, vlastně paprička. ()

Shit

Zápletka s záměnou osob jak vystřižená z nějaký levný americký romantiky tady funguje fakt neuvěřitelně dokonale, kdy Dong-won Kang je tak akorát ňoumovitej, že nepůsobí jako naprostej pablb a ještě je celkem sympaťák a Kim Ha-neul je opět neskutečně milá, že jí člověk prostě musí fandit, i kdyby stokrát nechtěl a to i když hraje takovou drsnější bývalou vězenkyni. Jinak samozřejmě neni si třeba něco namlouvat, skončí to tak, jak každej čeká, ale o to tady přece jde v první řadě a zbytečně to překombinovávat by neprospělo tomuhle jinak děsně pohodovýmu a zábavnýmu filmu ()