Jamal (hraje ho populární černošský komik Martin Lawrence), který pracuje v zábavním parku zaměřeném na středověk, se sám ocitne v roce 1328. Anglie 14. století je světem rytířů ve třpytivé zbroji a Jamal jako cizinec v neznámém prostředí musí najít způsob, jak v něm nejen obstát, ale dokonce se postavit do čela vzpoury proti tyranskému králi. Používá přitom fígle, jež se naučil v ulicích 20. století, získá nové přátele, srdce krásné dívky a po návratu do současnosti pochopí, že výlet do středověku byl něčím víc, než jen lekcí v dějepise. Film natočil režisér Gil Junger. (oficiálny text distribútora)

Maynard.

Přesně ten typ emerický bláznivý komedie, která mi dvakrát ani třikrát nesedí. Tenhle malej černoch mě baví akorát v Bad Boys, jinak mu prakticky nemůžu přijít na jméno. Jo, zuby má teda běloučký jak čerstvej sníh. Ale ty jeho střeštěný grimasy, to je opruz. Na druhou stranu sem si to taky mohl přepnoutnebo vypnout, že :o). Co mi přijde jako dobrej nápad, tak cestování časem. Vzhledem k tomu, že už sem to viděl několikrát a že sem to skoro dycky dokoukal, tak tomu píchnu 3 hvězdičky, ať nežeru. ()

xLOBOx

Zábava ***, Martin Lawrence to drží nahoře, dobrý gagy, je to zábava, ALE... scénář má dost trhlin, vlastně je celý dost bídný.. opravdu mi vrtá hlavu kde vzal ve středověku nový tenisky nebo třeba spray :D :D Ostatní herci jsou také mizerní, ono celkově viz. střídání počasí v jedné scéně atd.. Myslím, že se s takovým rozpočtem dalo udělat mnohem víc ()

rainman93

Klise. Spatne klise. Nevadi mi myslenka cestovani casem, nevadi mi ohrane povstani proti vrchnosti. Vadi mi trapne vtipy, radoby nahle zvraty a plocha psychologie postav. Z alkohiolickeho rytire je cool borec, maur ovlada mec jako zkuseny sermir, ackoli nikdy s mecem nebojoval, z bandy poddanych vycvici behem chvilky udatnou armadu. Mnohem lepsi dojem ve me zanechal Blaznivy pribeh Robina Hooda. ()

Rehooo

Ano, je to hrozná konina. Počítal jsem s tím, že se budu dívat na hloupou komedii, která nebude mít hlavu ani patu. Všechno se splnilo, ale já jsem se hrozně bavil. Úžasně strávený nudný večer při troše kvalitního vína. Takhle jsem se už dlouho nenasmál. A pokud se na to chce někdo dívat odborným okem, tak ať si ubere ty dvě hvězdičky. ()

Herráček odpad!

Když ponecháme stranou možnost výskytu afroameričanky u dvora ve čtrnáctém století (mimo obludária samozřejmě...), tak i tak získává pojem neuvěřitelné úplně nový rozměr... Něco tak neuvěřitelně pitomýho sem už zase dlouho neviděl... A ta perlička nakonec... Mňamí.... Celý fílm jsem si připadal jako v jedné scéně... Jako by mi strčili hlavu do jistého koňského produktu... Horší na tom je, že jsem ji tam strčil sám a dobrovolně... ()