Amón, padlý anděl ničitel neboli anděl smrti, se po několika tisíciletích probouzí, aby oživil svého syna. Obra, který se má dle proroctví postarat o zánik lidstva... (oficiálny text distribútora)

ConanVJ

Tak jako komedie to funguje skvěle i když asi nechtěně. Mumie o velikosti baráku je fakt hustá. Škoda, že to nemá lepší efekty, ale zas by to asi nebylo ono. Jinak klasika, příběh o hovínku, herci neherci, jedna pěkná buchta, a spousta hlášek. Třeba pozor padá kamení a najednou na zem přímo lítaj počítačový šutry. Mumie vrhá vrtulníkem jako s plážovým míčkem a spousta dalších kuriozit :D Ne tohle neni odpad, když to člověk nebude brát opravdu vážně. Za tu prdel a tu buchtu 30% :D ()

J.Mayen odpad!

Vydržel jsem asi 30 minut, víc se fakt nedalo a raději jsem si zahrál Residenta Revelation,nevim jestli tak bude komentář hodnotný,ale snímek jsem dal z toho důvodu, že běžel vyjímečně od 20:00 a později by mě ani nenapadlo si film pustit.Proč film vidět? Jednak z důvodu, aby se vaše ratolesti do max 6 let věku mohli pobavit nad touhle snůškou hoven a druhak je tu možnost vidět snad jedny z nejhorších efektů, který mohla vyprodukovat snad stará amiga nebo atárko. O blbym humoru a mlácením pažbou do mumie je snad i zbytečný se rozepisovat. ()

Pitryx

Začátek ještě jde, byť jsou efekty na primitivní úrovni. Pak se to celé nějak zamotá, děj ztratí švih, postrádá napětí a vůbec je skoro k ničemu. Snímek si nezasluhuje zvláštní pozornosti. Hodnotím jen gore efekty na začátku a nápad na obra z armatur ke konci. Škoda, že to nabylo dotaženo po technické a vizuální stránce. 201310278335/8442 ()

andio odpad!

Jeden z dalších ultra zetkovejch filmů, co v poslední době na COOLu dávaj. Nápad docela zajímavej, ale to provedení hrozné.. Scéna, kdy při pádu helikoptéry (v níž letí nějakej Jerry) všichni čuměj a po asi 10 sekundách jeden řekne: "Jerry." mě celkem rozesmála, ale předpokládám, že to nebylo úplně úmyslem scénáristů.. 0/10 ()

Evonichna odpad!

I na kocovinové válení, při kterém zkousnete ledajakou p..ovinu, tak tohle prostě nešlo. Nechápu, jak může vůbec něco podobného vzniknout, vždyť to jsou zbytečné prachy i čas lidí, kteří se na tom podíleli. Otázkou je, jak se kdo podílel, páč výsledek vypadá, jako kdyby toto vzniklo pod rukama nějakých zmaštěnců s IQ houpacího koně, kteří si hrají na filmaře. Je to hodně špatně udělaná haluz. Nedoporučuji nikomu. ()